Bauskas novada pašvaldība Apbalvojumi
Atgādinājums pieteikt pašvaldības apbalvojumus

Līdz 29. septembrim gaidām pieteikumus šādiem Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem: „Zelta ozols”, „Bauskas novada Gada cilvēks”, „Goda raksts”, „Atzinības raksts”.

Goda zīme ,,Zelta ozols” ir augstākais Bauskas novada pašvaldības apbalvojums. To piešķir par sevišķiem nopelniem Bauskas novada labā, kuri var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, veselības aizsardzības, uzņēmējdarbības, kultūras, izglītības, zinātnes, sporta vai saimnieciskajā darbā un veicina Bauskas novada attīstību. Par nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilggadēja, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība. Pieteikums iesniedzams rakstveidā Bauskas novada valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā Uzvaras ielā 1, Bauskā, vai, sūtot uz elektroniskā pasta adresi pasts@bauskasnovads.lv, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu.

Apbalvojumu „Bauskas novada Gada cilvēks” piešķir par izciliem nopelniem valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, veselības aizsardzības, uzņēmējdarbības, izglītības, zinātnes, kultūras, sporta, veselības aizsardzības, sociālās aprūpes jomā, par Bauskas novada attīstības veicināšanu. Pieteikums iesnie-
dzams rakstveidā Bauskas novada valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā Uzvaras ielā 1, Bauskā, vai sūtot uz elektroniskā pasta adresi pasts@bauskasnovads.lv, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu.

Apbalvojums „Bauskas novada pašvaldības Goda raksts” ir augstākais rakstiskais Bauskas novada pašvaldības apbalvojums, ko piešķir par godprātīgu darbu, nopelniem Bauskas novada labā, par pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti, ieguldījumu kultūras, izglītības un saimnieciskajā darbā, kā arī novada attīstībā kopumā, par pozitīva novada tēla un atpazīstamības veidošanu un novada vārda popularizēšanu, sasniegumiem starptautiskajos un valsts mēroga pasākumos. Pieteikums iesniedzams rakstveidā Bauskas novada valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros (Bauskā, Iecavā, Rundālē, Skaistkalnē, Vecumniekos, Gailīšos, Vallē, Misā, Svitenē), vai sūtot uz elektroniskā pasta adresi pasts@bauskasnovads.lv, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu.

Apbalvojums „Bauskas novada pašvaldības Atzinības raksts” ir Bauskas novada pašvaldības rakstiska pateicība, ko piešķir par godprātīgu darbu, par sadarbību ar Bauskas novada pašvaldību, par individuālajiem vai kolektīvajiem sasniegumiem novada un reģionālā mēroga sacensībās, konkursos, skatēs, par profesionālo meistarību un aktīvu dalību pašvaldības rīkotajos u. c. pasākumos. Pieteikums iesniedzams rakstveidā Bauskas novada valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros (Bauskā, Iecavā, Rundālē, Skaistkalnē, Vecumniekos, Gailīšos, Vallē, Misā, Svitenē) vai sūtot uz elektroniskā pasta adresi pasts@bauskasnovads.lv, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu.

Bauskas novada Apbalvojumu komisijas priekšsēdētājs Juris Krievs aicina uzmanīgi iepazīties ar nolikumu „Par Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem, kas atrodams pašvaldības mājaslapā.

Izvirzot pretendentus Bauskas novada apbalvojumiem, īpaša uzmanība jāpievērš apbalvošanai izvirzītās fiziskās vai juridiskās personas, personu grupas vispusīgam nopelnu aprakstam. Apbalvojumu komisijai nepieciešams iespējami precīzs sasniegumu un nopelnu uzskaitījums. Komisija, vērtējot pretendentus, īpašu uzmanību pievērš pretendenta dalībai sabiedriskajā darbā un tam, vai pretendenta darbība ir saistīta ar Bauskas novada attīstību un atpazīstamību.

Kolektīvus un personu grupas, atbilstoši nolikumam, var pieteikt apbalvojumam tikai ar Atzinības rakstu.