Bauskas novada svētki
rātslaukums

1. jūnijā “Ghetto Games” komanda atgriezīsies Bauskā ar plašu un aizraujošu ielas sporta svētku programmu “Ghetto Games Bauska”, kas apvienos basketbolu, futbolu un cīņas mākslas. Starptautiskais 3x3 basketbola turnīrs "Ghetto Basket" piedāvās sacensības vairākās vecuma kategorijās.

Tāpat Bauskā varēsim redzēt labākos jauniešu dankerus īpašajā bērnu “slam-dunk” konkursā. Savukārt ielu futbola turnīrs "Ghetto Football" aicinās piedalīties "U12", "U14", "U16", "U19", "20+" un "Lady" kategorijās un pelnīt punktus globālajā 3v3 ielu futbola rangā, lai tālāk kvalificētos Pasaules kausam ielu futbolā. Jaukto cīņu turnīrs "Ghetto Fight Bauska Edition" tā skatītājiem sola 15 spraigas cīņas, kas būs ne tikai cīnītāju, bet arī skatītāju pārbaudījums. Vēl pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties dažādās ģimeņu aktivitātes, baudīt priekšnesumus, noķert mīlestības fluīdus “Ghetto Tinder” īpašajā Bauskas posmā, kā arī apmeklēt “Ghetto Shop” un izmēģināt dažādas futbola atrakcijas.

Plašāka informācija: https://www.bauskasnovads.lv/lv/jaunums/ghetto-games-bauska-atgriezas-ar-ielu-sporta-un-kulturas-svetkiem

Aktivitātes Bauskas rātslaukumā plānotas no plkst. 12.00 līdz 18.00. 

Par Bauskas 415. jubilejas svētku stāstu

Edvīna Zariņa dziesma ar Skaidrītes Kaldupes vārdiem “Dzelteni aizkari” Bauskas puses iedzīvotāju vidū kļuvusi par iemīļotu melodiju. Ja kompozīcijas pantiņu vārdus varbūt kādam vēl gadās aizmirst, tad skanīgo piedziedājumu ar vērīgo aicinājumu nesamīt skudru un tam sekojošo “na-na-na-na-na” rindu sirsnīgi dzied līdzi arī tie, kuri citkārt atrunājas, ka dziedāt viņi neprotot. Šī gada pilsētas svētkos, dzelteniem aizkariem plīvot, ļausim dziesmas rindām atspīdēt pilsētas ainavā un sapīt mūsu Zaļās ielejas stāstu. Vairākās vietās Bauskā saulstaru dzīpari šķetinās, kas esam un kurp upju straumes mūs nes. Bauskas novada iedzīvotāji svētku noskaņās aicināti iekopt puķu dobes un stādīt stādus dzeltenos toņos, iekārt logos dzeltenus aizkarus vai kā citādi radoši izpausties, lai svētku dalībniekiem, viesiem un pašiem novada iedzīvotājiem, radītu svētku noskaņu ne tikai pasākumu norises vietās, bet novadā kopumā. Arī Bauskas novada pašvaldības iestādes ir aicinātas iesaistīties un izdaiļot ēkas vai ēkām pieguļošās teritorijas svētku toņos un tematikā. Par īpašu noformējumu 1. jūnijā būs parūpējušās Bauskas apvienības teritorijas izglītības iestādes.

Nāc, iesim!

Aktuālajai informācijai par svētkiem seko līdzi: https://www.bauskasnovads.lv/lv/2024-gada-bauskas-novada-svetki-zem-zelta-ozola-zariem

Svētku afiša

#Bauskai415
#TajāZaļāIelejā
#ZemZeltaOzolaZariem
#BauskasNovadaSvētki