Bauska ir vēsturiski nozīmīgs centrs Mēmeles un Mūsas upju sateces vietā, kas gadsimtu gaitā ir attīstījies kā nozīmīgs tirdzniecības centrs starp Latviju un Lietuvu. Arī šodien Bauskas stratēģiskais novietojums visu trīs Baltijas valstu centrā piedāvā vislabākās ražošanas un loģistikas iespējas Baltijas tirgus apgādei. Bauskas tuvākā reģiona iedzīvotāju skaits nedaudz pārsniedz 40 tūkstošus, taču vienas stundas brauciena robežās ir pieejams Baltijā lielākais tirgus ar ~1,5 miljoniem iedzīvotāju.

Pilsētu caurvij Eiropas nozīmes un viena no reģiona visnoslogotākajām automaģistrālēm Via Baltica, pa kuru plūst lielākā daļa Baltijas valstu savstarpējās tirdzniecības - vairāk nekā 8 milj. tonnu preču ~400’000 kravas automašīnās gadā. Tas ir radījis labvēlīgu vidi Bauskā bāzēties vairākām lielām transporta kompānijām. Baltijā lielākā lidosta - starptautiskā lidosta „Rīga”, kā arī Rīgas osta atrodas tikai stundas brauciena attālumā no Bauskas.

Bauska ir izvēlēta kā viena no nedaudzajām Eiropas nozīmes Rail Baltica ātrgaitas dzelzceļa reģionālajām pieturas vietām. Pēc dzelzceļa līnijas izveides Bauska būs ātrgaitas dzelzceļa viduspunkts, dažu desmitu minūšu attālumā no Rīgas, starptautiskās lidostas „Rīga”, kā arī lielākajām pilsētām Latvijā un Lietuvā. 


Bauskas Industriālā un loģistikas parka teritorija paredzēta jauktai, darījumu un rūpnieciskajai apbūvei.

Platībā ietilpst 4 teritorijas:

  • Biržu iela 86 - 105,88 ha;
  • Lidlauka 7 - 4,8 ha;
  • Biržu iela 66 - 2,03 ha;
  • Biržu iela 33 - 2 ha.

Saskaņā ar teritorijas plānojumu 115 ha zemi iespējams dalīt:

  • min. 2000m2;
  • max.20ha.

Iespējama gan zemes noma, gan pārdošana, kur attīstīt ražošanu vai komercdarbību. Teritorija piekļaujas A7 šosejai, ir iespēja izveidot piekļuvi dzelzceļam, ir pieeja dabas gāzei, elektrībai, pilsētas ūdens apgādei.