lietotne

Lai veicinātu iedzīvotāju iesaisti un informētu par aktualitātēm, iedzīvotājiem ir pieejama mobilā lietotne „Bauskas novads”. Bez maksas to var lejupielādēt aplikācijā Google Play (Android ierīcēm) un App Store (iOS ierīcēm).

Jau šobrīd Bauskas novada mobilajā lietotnē ērtā veidā ir pieejamas pašvaldības aktualitātes, interaktīva karte ar pašvaldības iestādēm un to kontaktinformāciju.

 • Ziņo par problēmām

Lietotne nodrošina iespēju iedzīvotājiem ziņot pašvaldībai par konstatētajām problēmām novada administratīvajā teritorijā, piemēram, ja nolūzis koks, ir ielu apgaismojuma traucējumi, nelegāla izgāztuve, nepareizi novietota automašīna un citos gadījumos. Ziņojuma iesniedzēji varēs sekot līdzi problēmas novēršanas izpildes statusam un saņemt atbildi.

Par problēmām iedzīvotāji vēl joprojām var ziņot, izmantojot jau ierasto rīku - mobilo lietotni „Mobio”. Tomēr, lai pašvaldībā nebūtu divas lietotnes, kas veic vienādas funkcijas, plānots, ka „Mobio” lietotne savu darbību pārtrauks šī gada 1. oktobrī. Aicinām sekot līdzi turpmākajai informācijai.

 • Ērti pieteikties pašvaldības pakalpojumiem

Bauskas novadā deklarētajiem iedzīvotājiem, izmantojot Latvija.lv autentifikāciju, būs iespēja iesniegt pašvaldībā šādus iesniegumus un pieteikt pakalpojumus:

 • iesniegums pašvaldībai vispārīgos jautājumos;
 • iesniegums pabalstam jaundzimušā aprūpei;
 • iesniegums nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma saņemšanai e-pastā;
 • iesniegums koku ciršanai ārpus meža.

Papildus iepriekš uzskaitītajam iedzīvotāji autentificējoties varēs piedalīties aptaujās un publiskajās apspriešanās, ārkārtas situācijās saņems brīdinājuma ziņu no pašvaldības par nepieciešamo rīcību.

 • Izdevīgi sadarbības partneru piedāvājumi

Šī gada rudenī mobilajā lietotnē tiks ieviesta sadaļa „Piedāvājumi”, kur sadarbībā ar Bauskas novada uzņēmējiem un pašvaldības iestādēm tiks publicēti īpašie piedāvājumi mūsu novada iedzīvotājiem un viesiem.

Uzņēmējiem būs iespēja iesniegt publicēšanai aplikācijā savus piedāvājumus, izvēloties, vai  tie būs pieejami tikai Bauskas novada iedzīvotājiem (kuri autentificējušies ar Latvija.lv), vai arī novada viesiem.

Izdevīgie piedāvājumi dos iespēju iepazīt vietējos ražojumus, vairot uzņēmēju, viņu radīto produktu un pakalpojumu atpazīstamību.

 • Iedzīvotāju kartes tiem, kuri nelieto viedierīces

Padomāts arī par tiem iedzīvotājiem, kuri nelieto viedierīces. Ja iedzīvotāji nevar vai nevēlas lejupielādēt mobilo lietotni savā tālrunī, tad jau septembra otrajā pusē būs iespēja pieteikties Bauskas novada iedzīvotāja kartes saņemšanai. Iedzīvotāju karte būs izmantojama piedāvājumu un pakalpojumu saņemšanai novada iestādēs un pie novada uzņēmējiem.

Normatīvie akti

Par Bauskas novada mobilās lietotnes izmantošanas un personalizētās iedzīvotāja kartes izsniegšanas un lietošanas kārtību Bauskas novada pašvaldībā
Skatīt vairāk

Sadarbības partneriem

Mobilā lietotne „Bauskas novads” ir ne tikai ērta komunikācijas platforma iedzīvotājiem, bet arī lielisks rīks uzņēmējiem – jau septembrī tiks aktivizēta sadaļa „Piedāvājumi” vietējo uzņēmēju atbalstam un popularizēšanai.

Sadaļā „Piedāvājumi” mobilās lietotnes lietotāji, vietējie iedzīvotāji un novada viesi, varēs iepazīties un saņemt vietējo uzņēmēju piedāvātās preces un pakalpojumus ar izdevīgākiem nosacījumiem (piemēram, par īpašu cenu vai nosacījumiem, ar atlaidi vai jaunu piedāvājumu).

Kā tiks veidota sadarbība?

 1. Uzņēmējs iesniedz pieteikumu, sūtot to uz e-pasta adresi uznemejdarbiba@bauskasnovads.lv;

  pieteikuma veidlapa

 2. pašvaldība sazinās un organizē uzņēmējam līguma noslēgšanu ar SIA “Mobilly TX” par informācijas sistēmas izmantošanu, kā arī nosūta to SIA “Mobilly TX”;
 3. SIA “Mobilly TX” aptuveni 2-3 darba dienu laikā uzņēmēja norādītajai kontaktpersonai nosūta lietotāja vārdu, paroli piekļuvei informācijas sistēmai, kur būs iespēja ievadīt uzņēmuma piedāvājumu;
 4. kad uzņēmējs informācijas sistēmā ir izvietojis savu piedāvājumu, pašvaldības speciālisti apstiprina piedāvājumu un tas tiek publicēts mobilajā lietotnē “Bauskas novads”.

Gaidīsim uzņēmēju piedāvājumus, lai novada iedzīvotāji un viesi varētu plašāk uzzināt par Bauskas novada uzņēmējiem, kā arī iegādāties un saņemt vietējās preces un pakalpojumus!