radiators

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Mūsu saimnieks” pēc savas iniciatīvas 2023.gada 18.septembrī Bauskas novada domē iesniedza siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifa projektu kopā ar izmaksu pamatojošiem dokumentiem. Tarifa projekts sagatavots saskaņā ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodiku.

Iesniegto tarifa projektu ar to izmaksu ekonomisko pamatojumu Bauskas novada dome izskatīja un vērtēja 2023.gada 21.septembra Finanšu komitejas sēdē.

Lai veicinātu sabiedrības līdzdalību pašvaldības lēmumu pieņemšanā un uzklausītu SIA „Mūsu saimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu lietotājus par iesniegto un izvērtēto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu, Bauskas novada pašvaldība 2023.gada 29.augustā publicēja pašvaldības mājaslapā www.bauskasnovads.lv paziņojumu, kurā līdz 2023.gada 11.septembrim interesenti bija aicināti sniegt savus priekšlikumus vai ieteikumus. Priekšlikumi un ieteikumi no lietotājiem nav saņemti.

Deputāti apstiprināja šādus SIA „Mūsu saimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus (bez pievienotās vērtības nodokļa):

1. siltumenerģijas ražošanas tarifu 82,55 EUR/MWh;
  2. siltumenerģijas pārvades un sadales tarifu 22,24 EUR/MWh;
  3. siltumenerģijas tirdzniecības tarifu 3,83 EUR/MWh;
  4. siltumenerģijas gala tarifu 108,62 EUR/MWh.

Apstiprinātie tarifi stājas spēkā 2023.gada 1.novembrī.