Bauskas novada pašvaldība
rtht

Apstiprināti noteikumi „Maksas pakalpojumu izcenojumu noteikšanas metodika un apstiprināšanas kārtība”. Noteikumos detalizēta sniegto maksas pakalpojumu izcenojumu noteikšanas metodika, norādot iespējamās izmaksu pozīcijas, veidu un to ieguves avotu konkrētam maksas pakalpojumam, noteikta arī  maksas pakalpojumu izcenojumu publicēšanas kārtība.

Noteikumu izstrādē vērā ņemti Ministru kabineta noteikumi, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas vadlīnijas, Valsts kontroles ieteikumi un labās prakses piemēri citās pašvaldībās. Bauskas novada pašvaldība sniedz šādus maksas pakalpojumus: izglītības, ēdināšanas, peldbaseina apmeklējums, kancelejas, nekustamā īpašuma iznomāšanas, kustamās mantas iznomāšanas, gida, muzeja, pansionāta, dzimtsarakstu nodaļas ceremoniju, higiēnas un sociālie pakalpojumi.

Par grozījumu veikšanu sniegto pakalpojumu izcenojumos atbildīgs attiecīgās iestādes vadītājs.