TASTE 2024 atlaides

Bauskas novada iedzīvotājiem ir sarūpēta lieliska dāvana – no  2. aprīļa mobilās lietotnes un iedzīvotāja kartes īpašnieki ar 20% atlaidi var iegādāties biļetes uz mūzikas festivālu “Bauska TASTE 2024”. Šogad vasaras vērienīgākais notikums uz krāšņo satikšanos starp trijām upēm un festivāla debesīm Bauskas Pilskalna parkā aicina 9. un 10. augustā, kad uz “Pils” un “Parka” skatuvēm kāps klasiskās mūzikas huligāni DAGAMBA, leģendārais mūziķis Ivo Fomins, reperis Fiņķis, 2000. gadu populārās mūzikas nostalģija Detlef un citi iemīļoti mākslinieki.

Līdz 31. maijam divu dienu biļete ar iedzīvotāja kartes atlaidi maksās 32 eiro, bet vienas dienas – 20 eiro. Savukārt jauniešiem no 12 līdz 17 gadu vecumam, senioriem un personām ar II grupas invaliditāti divu dienu biļetes cena ar atlaidi būs 24 eiro, bet vienas dienas – 16 eiro. Katrs Bauskas novada iedzīvotāja kartes īpašnieks ar atlaidi var iegādāties tikai vienu biļeti. Vēršam uzmanību, ka no 1. jūnija biļešu cenas pieaugs.

Visām personām ar I grupas invaliditāti un bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja festivālā ir bez maksas.

Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: https://ej.uz/BauskaTASTE2024

Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laiks:

  • katru darba dienu no plkst. 09.00 līdz plkst. 18.00
  • sestdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00
  • svētdienās kase ir slēgta.

Kā saņemt atlaidi

  • Izmantojot mobilo lietotni “Bauskas novads”

Jau kopš pagājušā gada augusta Bauskas novada iedzīvotājiem ir pieejama mobilā aplikācija “Bauskas novads”. To ieviešot, pašvaldība ir sarūpējusi ērtu iespēju mobilajās ierīcēs lasīt jaunumus, atrast informāciju par pašvaldības iestādēm, ziņot par konstatētajām problēmām novada administratīvajā teritorijā. Kopš oktobra lietonē darbojas arī sadaļa “Piedāvājumi”, kur sadarbībā ar Bauskas novada uzņēmējiem un pašvaldības iestādēm tiek publicēti īpašie piedāvājumi mūsu novada iedzīvotājiem. Pašlaik aktīvi ir septiņi atlaižu piedāvājumi: vaska sveču, attīstošo rotaļlietu un medus sulflē iegādei, riepu montāžai, saules sistēmas uzstādīšanai un Bauskas peldbaseina apmeklējumam, un no 2. aprīļa ir aktivizēts arī 20% atlaides piedāvājums festivāla “Bauska TASTE 2024” biļešu iegādei.

Mobilajā lietotnē "Bauskas novads" Bauskas novada iedzīvotāja personalizētās kartes priekšrocības automātiski tiek piešķirtas ikvienam lietotnes lietotājam, kurš ir deklarējies Bauskas novadā un mobilo lietotni lieto ar stingro autentifikāciju, izmantojot Latvija.lv.

Lai saņemtu atlaidi, veicot pirkumu ir jāuzrāda lietotnē piešķirtais kvadrātkods vai jānosauc kvadrātkoda numurs. Pērkot biļetes tirdzniecības platformas “Biļešu Paradīze” tīmekļvietnē, biļete jāpievieno pirkuma grozam, pirkuma grozā jāuzspiež “izvēlēties atlaidi”, jāizvēlas Bauskas novada iedzīvotāju kartes atlaide un jāievada kvadrātkoda numurs.

Lietotni “Bauskas novads” bez maksas var lejupielādēt aplikācijā Google Play (Android ierīcēm) un App Store (iOS ierīcēm).

Svarīgi! Iedzīvotājiem, kuri izmanto lietotni “Bauskas novads”, nav  nepieciešama Bauskas novada iedzīvotāja personalizētā plastikāta karte. Plastikāta karte ir alternatīvs risinājums tiem iedzīvotājiem, kuriem nav iespēju lejupielādēt mobilo lietotni savā viedtālrunī vai planšetdatorā.  

  • Uzrādot Bauskas novada iedzīvotāja personalizēto karti

Iedzīvotāja karte ir personalizēta karte, kuru izsniedz, ja persona nevar vai nevēlas lejupielādēt mobilo lietotni "Bauskas novads" savā viedtālrunī vai planšetdatorā, vai vēlas izmantot plastikāta karti. Uz iedzīvotāja kartes norādīts QR kods, kartes numurs, personas vārds un uzvārds.

Lai saņemtu iedzīvotāja karti, persona iesniedz pieteikumu veidlapu Bauskas novada iedzīvotāju kartes saņemšanai kādā no Bauskas novada Valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu vai nosūtot elektroniski uz e-pastu: pasts@bauskasnovads.lv

Festivāla aktualitātēm seko līdzi festivāla “Facebook” lapā un sociālās platformas “Instagram” profilā, kā arī mājaslapā https://bauskataste.lv/.