attēls

30. janvārī Bārbeles tautas namā notika Bārbeles pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes pirmā sēde. Tajā notika ievēlēšana amatos, padomes locekļi iepazinās savā starpā un katrs pauda savu redzējumu par aktuālākajiem jautājumiem.

Ar Bauskas novada domes priekšsēdētāja saskaņojumu padomē ir apstiprināti: Dace Žuromska, Sintija Volkova, Aivars Auziņš, Lolita Puriņa, Inese Pumpure, Agrita Mežule, Ilga Jansone, Edmunds Reķis, Ieva Mediņa un Teiksma Briede.

Par padomes priekšsēdētāju ar balsu vairākumu tika ievēlēts Edmunds Reķis.  Edmunds ir pašnodarbinātais mežsaimniecībā.

Par priekšsēdētāja vietnieci vienbalsīgi tika ievēlēta Lolita Puriņa. Lolita Bārbelē dzīvo jau desmit gadus un ir apņēmības pilna veikt priekšsēdētāja vietnieces pienākumus.

„Galvenais ir darīt, izrādīt iniciatīvu un uzdrošināties. Katrā ziņā, nevajadzētu noniecināt, bet gan iedrošināt tos, kuri dara, kā arī sevi un citus!” atzīst Lolita.

Sekretāres pienākumi vienbalsīgi tika uzticēti Ievai Mediņai. Ieva ir Bauskas novada Bāriņtiesas locekle, aktīvi līdzdarbojas Bārbeles pagasta kultūras dzīvē un muzicē lauku kapelā „Savējie".

attēls

Turpmāk padome pati sasauks savas sēdes, protokolēs sanāksmes jautājumus un ierosinājumus un tos iesniegs apvienības pārvaldē tālākai jautājumu risināšanai vai virzīšanai uz komiteju vai komisiju sēdēm.

Iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēdes ir atklātas, tajās var piedalīties ikviens interesents, kā arī pašvaldības vadītāji, speciālisti. Lai nodrošinātu visu ieinteresēto pušu līdzdalību jautājumu apspriešanā, uz padomes sēdēm tiek aicināti arī biedrību un uzņēmumu pārstāvji.

Sveicam jaunievēlēto padomi un vēlam veiksmīgu sadarbību!

Bārbeles pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes kandidātu saraksts un kontakti: