ZZ čempipnāts

ZZ Čempionāta otrās dienas rītā, 20.maijā, oficiāli atklāts šī gada čempionāts. Ar skolēniem piepildīto Bauskas pils parku pieskandināja ne tikai dziesmas un atraktīvie pasākuma vadītāji, bet spēka vārdus klātesošajiem sacīja arī Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska.

Viņa klātesošajiem vēlēja izturību, labus panākumus katrā disciplīnā, kā arī uzteica pasākuma organizatorus par to, ka čempionāts šogad notiek Bauskā.

"Varam būt lepni, ka tik vērienīgs pasākums notiek pie mums. Esam priecīgi jūs visus šeit šodien redzēt. Lai veiksmīgi starti visiem skolēniem, bet, protams, dziļi sirdī esmu par Bauskas novada izglītības iestādēm. Esiet radoši, esiet veikli un gudri. Lai veicās!”, tā L Vasiļauska.

ZZ čempionāts

Sacensību dalībniekus svētkos sveica arī pasākuma galvenais sponsors un partneris – Tele2. Kompānijas valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs izteica pateicību Bauskas pilsētai un novadam par sacensību uzņemšanu.

"Ir prieks būt Bauskā – tik ainaviskā vietā, kur saplūst divas upes – Mēmele un Mūsa, kuras pārtop Lielupē. Šī ir ekskluzīva un ļoti ērta vieta, lai organizētu tik iespaidīgu pasākumu ar tik daudziem dalībniekiem.  Paldies Bauskas novada pašvaldībai par līdzdarbošanos pasākuma organizēšanā un norisē,” tā V. Vancovičs.

Atgādinām, ka Bauskā 19. un 20. maijā norisinās skolēnu sporta un prāta spēļu „Zelta Zivtiņas Čempionāts 2023”  fināls, kas vienkopus pulcē ap 8000 skolēnu no visas Latvijas.

Arī Bauskas novada izglītības iestādes pārstāv mūsu novadu čempionātā. Finālā startēs astoņas Bauskas Valsts ģimnāzijas komandas, četras Bauskas 2. vidusskolas klases, trīs Vecumnieku vidusskolas komandas, divas Bauskas pilsētas pamatskolas klases un pa vieni klasei no Pilsrundāles vidusskolas un Uzvaras pamatskolas.

Vēršam uzmanību, ka vēl šodien, 20.maijā,  Ziedoņu ielā Bauskā ir mainīta satiksmes organizācija – transportlīdzekļu kustība tiks organizētā vienā virzienā.  Bauskas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem jārēķinās, ka autobusi tiks novietoti arī Pilskalna ielā un Parka ielas stāvlaukumā pretī Bauskas stadionam.

satiksme