Bauskā un Vecumniekos 28.aprīlī viesojās un ar Bauskas novada pašvaldības Deinstitucionalizācijas (DI) plāna sociālajiem pakalpojumiem iepazinās Latvijas sociālo darbinieku biedrības biedri.

Vecumnieku pagastā biedrības biedri iepazinās ar daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra „Sarkanā skola" sniegtajiem DI pakalpojumiem un centra funkcijām. Centra vadītāja Līva Vecvanaga prezentācijas veidā viesus iepazīstināja ar centra pamatfunkcijām, kā arī izrādīja pašu ēku. Sarkanajā skolā biedrības biedri darbojās arī radošajās darbnīcās – lēja divu veidu sveces un gatavoja ziepes.

sociālais Vecumniekos

Dienas otrajā pusē biedrības biedri apmeklēja un iepazinās ar ģimeniskai videi pietuvinātā pakalpojuma realizāciju Bauskā, kā arī devās uz pakalpojumu grupu māju. Bauskas novada Sociālajā dienestā viesi iepazinās ar Bauskas novadu skaitļos un faktos. Prezentāciju sagatavoja un to prezentēja Uzņēmējdarbības un mārketinga departamenta vadītāja Laura Ārente, savukārt Bauskas novada Sociālā dienesta vadītāja Dina Romanovska klātesošajiem detalizēti izstāstīja par DI plāna sociālajiem pakalpojumiem Bauskas novadā.

sociālie biedri Bauskā

Kopumā Bauskā un Vecumniekos viesojās 37 biedrības dalībnieki.