attēls

Ar mērķi veicināt vietējās sabiedrības saikni ar pašvaldību, nodrošināt iedzīvotāju interešu pārstāvību, sekmēt efektīvu, atklātu un atbildīgu sabiedrības iesaistīšanos ir izveidotas pirmās divas iedzīvotāju konsultatīvās padomes Bārbeles un Stelpes pagastā.

16. janvārī Bārbeles tautas namā notika sapulce, kurā pašvaldība aicināja iedzīvotājus iesaistīties Bārbeles pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes veidošanā. Konsultatīvajā padomē ievēlēti 10 iedzīvotāji:

• Dace Žuromska;
  • Sintija Volkova;
  • Aivars Auziņš;
  • Lolita Puriņa;
  • Inese Pumpure;
  • Agrita Mežule;
  • Ilga Jansone;
  • Edmunds Reķis;
  • Ieva Mediņa;
  • Teiksma Briede.

17. janvārī Stelpes pagasta iedzīvotāju konsultatīvajā padomē ievēlēti 7 iedzīvotāji:

• Kristaps Stallīts;
  • Dace Stallīte;
  • Kaspars Ozols;
  • Maija Pelūde;
  • Līga Ozola;
  • Armands Grudulis;
  • Dagmāra Venclova.

Dace Šileika, Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītāja, pauda prieku par iedzīvotāju atsaucību un ieinteresētību:

Katrā no sanāksmēm piedalījās ap 20 iedzīvotājiem, kas šādai pilnīgi jaunai iniciatīvai ir labs starts. Kopīgi vēl daudz mācīsimies abas puses – gan pašvaldība, gan iedzīvotāji. Šīs kopsanāksmes bija laba iespēja pārrunāt iedzīvotājiem interesējošās aktualitātes un diskutēt par turpmākās sadarbības iespējām.”

Pēc iedzīvotāju konsultatīvo padomju ievēlēšanas visās 12 teritorijās, kur tās janvārī izsludinātas, padomes locekļiem tiks organizēta kopīga tikšanās ar Bauskas novada pašvaldības vadības komandu, lai pārrunātu turpmāko sadarbību, kā arī veicinātu savstarpēju kontaktu apmaiņu un tīklošanos.

UZZIŅAI