Pašvaldība Sabiedrība

24. septembrī norisināsies pasākums „Bauskas Velo rudens 2023”, kura laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi gan Bauskas pilsētā, gan tuvējā apkārtnē.

Maršrutā „Bērzkalnu iela 2 (Bauska) – Uzvara (Gailīšu pagasts) - pietura „Polmaņi” (Īslīces pagasts)” no plkst. 11:45 līdz 13:45 dosies vairāki simti riteņbraucēju policijas pavadībā.  Aicinām autovadītājus būt piesardzīgiem un ievērot ceļu satiksmes noteikumus, kā arī rēķināties ar lēnāku satiksmi minētajā ceļa posmā.

Satiksmes ierobežojumi:

  • no plkst. 9.00 līdz 15.00 satiksme būs slēgta Bērzkalnu ielā 4 (posmā no Bērzkalnu ielas līdz Īslīces ielai);
  • no plkst.11.45 līdz plkst.12.15 satiksme būs slēgta no Bērzkalnu ielas 2 (apļa) līdz Bērzkalnu ielai 70 (pagrieziens uz Uzvaru);
  • no plkst.11.45 līdz plkst.13.45 satiksme būs slēgta ceļa posmā V1025 (Uz Uzvaru), Viršu un Skolas ielā (Uzvarā), ceļā uz atpūtas kompleksu „Miķelis” (virzienā uz Skolas ielu) un atpakaļ ceļš līdz autobusa pieturai „Polmaņi” (Īslīces pagastā).

Ņemot vērā, ka velobrauciens notiek policijas pavadībā, atgādinām, ka ir aizliegts apsteigt pēdējo konvojā esošo policijas auto un veikt kustību starp pirmo konvoja auto (velobrauciena sākumā) un noslēdzošo (velobrauciena beigās).

Nepieciešamības gadījumā satiksmes ierobežojumiem pakļauto ceļa posmu var apbraukt pa ceļu V1026 (Bauska-Krievgaļi).

Jau iepriekš pateicamies par sapratni un gaidām jūs “Bauskas Velo rudens 2023” braucēju pulkā!

Vairāk informācijas: www.facebook.com/bauskasvelorudens