Sports Iecava
Airēšanas slaloma sacensības Iecavā

Airēšanas slaloma sacensību sezona Latvijā jau tradicionāli tiks uzsākta ar sacensībām Iecavā, kas šogad norisināsies 13. un 14. aprīlī. Sacensības organizē Iecavā reģistrētais airēšanas klubs “Brīvie ūdeņi” sadarbībā ar Latvijas Kanoe asociāciju.

Ņemot vērā iepriekšējā gada veiksmīgo sacensību pieredzi un dalībnieku lielo interesi, šogad nolemts spēkoties divas dienas. Pateicoties Iecavas pilsētas un vairāku Latvijā pazīstamu uzņēmumu atbalstam, šogad notiks gan “Brīvo ūdeņu” kausa izcīņa, gan Iecavas čempionāts. Absolūts jaunums būs “Brīvo ūdeņu” ceļojošā kausa izcīņa, kas notiks starp airēšanas klubu komandām, un arī Mazo drosminieku kauss, kurā sacentīsies klubu jaunākie sportisti.

Sacensības notiks Iecavas upē izveidotajā slaloma trasē, kas piedāvās izaicinājumus un adrenalīna pilnus brīžus visiem dalībniekiem. Tas būs ne tikai sporta notikums, bet arī iespēja dalībniekiem un skatītājiem Iecavas parkā baudīt skaisto dabas ainavu un piedzīvot aizraujošus sacensību mirkļus.

Gaidāmajās sacensībās piedalīsies kā Latvijas airētāji, tā arī sportisti no Lietuvas un Igaunijas, padarot šo pasākumu par starptautisku notikumu. Tas piedāvā lielisku iespēju salīdzināt savas un citu valstu dalībnieku prasmes jau sezonas sākumā.

Svarīgs sacensību elements ir kopības sajūta, labs garastāvoklis un cīņasspars. Sacensībās būs lieliska iespēja ne vien konkurēt, bet arī apmainīties ar pieredzi un iepazīties ar jauniem draugiem no dažādām valstīm. Lai sajūtas būtu pilnīgākas, jāatzīmē, ka mūsu atbalstītāju skaits ir audzis un attiecīgi arī balvu fonds.

Šādi pasākumi sniedz iespēju veidot un attīstīt airēšanas kustību Latvijā un tās kaimiņvalstīs. Klubs “Brīvie ūdeņi” aicina visus interesentus piedalīties un atbalstīt sacensības, lai kopīgi padarītu šo notikumu par vēl vienu veiksmīgu un aizraujošu airēšanas festivālu Iecavā!

Tiekamies! Sacensību atklāšana 13.04.2024. plkst. 10.30.

Sacensību atrašanās vieta: Iecava, Baldones un Upes ielas krustojums

Sacensību nolikumi: