Sabiedrība Iecavas apvienības pārvalde
Kopbilde miera skrējiens

9.septembrī starptautiskais miera skrējiens devās cauri Iecavai Jelgavas virzienā, lai 10.septembrī turpinātos tālāk Eiropā – uz Polijas pusi.

Miera skrējiens pa Iecavu

Gan sportisti, gan nesportisti vienojās kopīgā pasākumā, lai cits citam nodotu savas labās domas un labo gribu. Starptautiskajā stafetes komandā bija pārstāvji gan no Latvijas, gan Anglijas, Austrālijas, Itālijas, Ukrainas un Vācijas. Skrējienā pa Iecavas pilsētas ielām viņiem pievienojās Iecavas sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas nodaļas audzēkņi kopā ar treneri Emīlu Sevastjanovu, Iecavas Jauniešu centra komanda ar vadītāju Laini Bahu un citi brīvprātīgie.

Tarkšķi pie pārvaldes

Pie Iecavas apvienības pārvaldes skrējiena dalībniekus  ar muzikāliem priekšnesumiem sagaidīja folkloras kopa „Tarkšķi”.

IAP miera skrējiens

Sveicot miera idejas nesējus, Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers sacīja: „Miera skrējiens ir ne tikai fiziska aktivitāte, bet arī simbolisks žests, kas mums atgādina, cik svarīgs ir miers pasaulei, īpaši tagad, kad karš notiek tepat Eiropā – Ukrainā. Šeit mēs esam dažādi cilvēki ar dažādām nacionalitātēm un dzīves pieredzēm, bet mēs visi esam šeit ar vienu mērķi – veicināt mieru pasaulē.

Skrējiena dalībniekiem novēlu izbaudīt Latvijas dabu, gūt prieku un iedvesmu, īstenojot miera ideju.”

Par mieru

Paldies ikvienam, kurš piedalījās miera lāpas stafetē, daloties sapnī par labāku un mierīgāku pasauli!

Tarkski ar lāpu

Plašāk: https://www.peacerun.org/lv/