Būvdarbi Projekti ERAF Iecava
Jauni logi Baldones ielā 65

Ēka no ārpuses pamazām iegūst jaunus vaibstus, pateicoties saliktajiem jaunajiem logiem. Iekšpagalma pusē aizvien vairāk pamanāmas arī teritorijas jaunā plānojuma aprises, lai gan darbus kavē komunikāciju uzmērījumos neprecīzi uzrādītais AS „Sadales tīkli” kabelis gar iebraucamā ceļa malu. Tā pārvietošanai ir nepieciešams laiks (projektēšana, pārvietošanas darbu iepirkums). Šos darbus organizē komunikāciju īpašnieks.

Pateicoties pilnībā izmūrētajām jaunajām mūra starpsienām, jau nojaušams arī jaunais telpu plānojums. Ēkas iekšienē ir izbūvēti ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli, kā arī apkures tīkli. Ieklāta betona grīda virs siltinājuma materiāla, kas liecina, ka drīzumā var sākties iekštelpu apdares darbi. Sienu apdarei plānots izmantot cementšķiedras plāksnes, kas mūsdienās ir plaši pielietots iekštelpu apdares materiāls.

Jaunās mūra starpsienas

Objekta izbūves 3. kārtai būvuzņēmējs lūdza līguma izpildes pagarinājumu, jo saskaņā ar līguma nosacījumiem, būvdarbi bija jāpaveic līdz 5.aprīlim.  Kavēšanās iemesls ir projekta izmaiņu veikšana un to saskaņošana, kā arī rudenī uz trīs nedēļām apturētie darbi. Pašvaldība, izvērtējot atlikušos darbus, tam nepieciešamo laiku un cilvēkresursus, piekrita pagarināt līgumu līdz 2023. gada 12.maijam.

Objekta 1. un 3. būvdarbu kārtas tiek līdzfinansētas no ERAF projekta „Dienas aprūpes centra izveide Iecavā, Bauskas novadā” (Nr. 9.3.1.1/18/I/023), kuru kopējās izmaksas ir 1 799 336,80 EUR, tajā skaitā: ERAF finansējums 451 975,95 EUR; valsts budžeta finansējums - 45 497,87 EUR; valsts budžeta dotācija pašvaldībai - 18 627,26 EUR; pašvaldības attiecināmais finansējums - 785 621,78 EUR; plānotais neattiecināmais finansējums - 497 613,93 EUR.

Savukārt objekta 2., 4. un 5. kārtas būvdarbu izmaksu (826 014,22 EUR) segšanai ir piesaistīts valsts budžeta finansējums 85%, jeb 702 112,08 EUR, pašvaldībai jālīdzfinansē 15%, jeb 123 902,14 EUR.

Objektu “Daudzfunkcionāls sociālo pakalpojums centrs” pilnībā plānots pabeigt līdz šī gada nogalei.

ERAF logo