Iedzīvotāju konsultatīvā padome

Ar mērķi veicināt vietējās sabiedrības saikni ar pašvaldību, nodrošināt iedzīvotāju interešu pārstāvību, sekmēt efektīvu, atklātu un atbildīgu sabiedrības iesaistīšanos ir izveidotas iedzīvotāju konsultatīvās padomes Rundāles un Vecumnieku apvienības pārvaldē.

Iedzīvotāju konsultatīvās padomes sastāvs nokomplektēts Kurmenes, Rundāles, Skaistkalnes, Svitenes un Vecumnieku pagastā.

Kurmenes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes vēlēšanās piedalījās 24 cilvēki. Iedzīvotāju konsultatīvā padome ievēlēta desmit cilvēku sastāvā:

• Aigars Ziemelis;
  • Dana Ašmanaviča;
  • Malda Balode;
  • Normunds Krontāls;
  • Kristīne Dreiberga;
  • Kristīne Siliņa;
  • Linda Ceraukste;
  • Kristīne Krēgere;
  • Madara Buša;
  • Maksims Rjasnajs.

Iedzīvotāju kopsapulces laikā, Edīte Ohņevska-Valezuka atsauca savu dalību iedzīvotāju konsultatīvās padomes sastāvā.

Rundāles pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes vēlēšanās piedalījās 33 cilvēki. Iedzīvotāju konsultatīvā padome ievēlēta sešu cilvēku sastāvā:

• Armands Fišmeistars,
  • Māris Leitlants,
  • Mārtiņš Maldutis,
  • Zane Sporāne,
  • Santa Švāgere,
  • Līga Žukauska.

Skaistkalnes pagasta kopsapulcē dalību ņēma 82 cilvēki. Iedzīvotāju konsultatīvā padome ievēlēta vienpadsmit cilvēku sastāvā:

• Irina Pētersone;
  • Sandra Marcinkeviča;
  • Ināra Strēle;
  • Klāvs Markuns-Grinbergs;
  • Lauris Emke;
  • Jana Vītoliņa;
  • Andrejs Mediņš;
  • Inga Pavlovska;
  • Atis Romānovs;
  • Dāvids Erdmanis;
  • Rasma Pakalne-Puķīte.

Iedzīvotāju kopsapulces laikā, Edijs Strušels atsauca savu dalību iedzīvotāju konsultatīvās padomes sastāvā.

Svitenes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes vēlēšanās piedalījās 20 cilvēki. Iedzīvotāju konsultatīvā padome ievēlēta sešu cilvēku sastāvā:

• Ina Čekava,
  • Gundega Kaulene,
  • Sandra Kerēvica,
  • Vita Reinfelde,
  • Maruta Štelce-Kaulene,
  • Laura Upīte.

Vecumnieku pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes vēlēšanās piedalījās 42 cilvēki. Iedzīvotāju konsultatīvā padome ievēlēta sešu cilvēku sastāvā:

• Līva Vecvanaga;
  • Anda Andersone;
  • Kristīne Kopce-Ļūmane;
  • Guntars Veismanis;
  • Jānis Ļūmanis;
  • Zane Onkele.

Iedzīvotāju konsultatīvās padomes ievēlēto locekļu motivācija strādāt padomē ir dažāda - pašvaldības administratīvās teritorijas labiekārtošana, pašvaldības teritorijā esošā kultūras mantojuma saglabāšana, vēlme pārstāvēt konkrētu apdzīvotu vietu attīstot tās teritoriju un citu iedzīvotājiem svarīgu jautājumu risināšana.

Pēc iedzīvotāju konsultatīvo padomju ievēlēšanas visās 12 teritorijās, kur tās janvārī izsludinātas, padomes locekļiem tiks organizēta kopīga tikšanās ar Bauskas novada pašvaldības vadības komandu, lai pārrunātu turpmāko sadarbību, kā arī veicinātu savstarpēju kontaktu apmaiņu un tīklošanos.

Vairākās Bauskas novada pašvaldības teritorijās nav saņemts nepieciešamais pieteikumu skaits. Tāpēc Bauskas novada pašvaldība turpinās pieņemt iedzīvotāju konsultatīvās padomes locekļa kandidātu pieteikumus, līdz kamēr būs sasniegts saistošajos noteikumos noteiktais kandidātu skaits.

UZZIŅAI