Ir izstrādāts saistošo noteikumu “Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā Bauskas novada pašvaldībā” projekts. Aicinām sabiedrību iepazīties ar paskaidrojuma rakstu un saistošo noteikumu projektu un priekšlikumus iesūtīt līdz 19.04.2024. e-pastā: pasts@bauskasnovads.lv.

Saistošie noteikumi izstrādāti, pamatojoties uz Pašvaldību likuma 4. panta pirmās daļas 10. punktā noteiktajām pašvaldības autonomajām funkcijām: sniegt iedzīvotājiem palīdzību mājokļa jautājumu risināšanā, kā arī veicināt dzīvojamā fonda veidošanu, uzturēšanu un modernizēšanu.

Normatīvā akta mērķis ir noteikt kārtību, kādā Bauskas novada pašvaldība sniedz iedzīvotājiem palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā, palīdzības reģistra veidus, personu kategorijas, kuras ir tiesīgas saņemt palīdzību, kā arī kārtību, kādā personas reģistrējamas palīdzības reģistrā un  izslēdzamas no tā, termiņu, uz kādu slēdzams īres līgums.