Lielā talka Bauskas novadā

Ar moto "Zaļa Latvija = Zaļa pasaule", 16. gadu pēc kārtas, 22. aprīlī no plkst. 9:00 līdz 15:00 notiks Lielā Talka visā Latvijā. Arī Bauskas novada pašvaldība, jau tradicionāli, piedalās Lielās Talkas aktivitātēs un aicina ikvienu iedzīvotāju piedalīties vides sakopšanas un labiekārtošanas darbos.

Viss, kas nepieciešams, lai piedalītos Lielajā Talkā, ir – vēlēšanās to darīt!

Lielā Talka šogad notiek divos formātos:

• Kolektīvās talkas: dažādas organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti aicināti organizēt kolektīvas talkas, oficiāli reģistrējot tās Lielās Talkas mājaslapā un piesakot savas Talkas atbildīgo personu. Tas nozīmē, ja Jūs vēlaties reģistrēt savu talkošanas vietu, tad pirms tam tas ir jāsaskaņo ar savu pašvaldības koordinatoruBauskas novada pašvaldības Lielās Talkas koordinators ir Agita Eglinska.
  • SOLO talkas (ieskaitot ĢIMENES un DUO talkas): talkojiet vienatnē vai kopā ar savu ģimeni, pastaigājoties pa mežu vai sakopjot savas mājas apkārti.

Iesakām apskatīt visas oficiāli reģistrētās talku vietas, ko organizē aktīvākās pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti. Izvēlies tuvāko vai interesantāko talku un 22. aprīlī pievienojies tai! Katrā reģistrētajā talkas vietā ir sava atbildīgā persona. Piefiksē viņa tālruņa numuru, lai nepieciešamības gadījumā vari sazināties! www.LielaTalka.lv

TALKAS DIENĀ JUMS BŪS NEPIECIEŠAMI ATKRITUMU MAISI

Maisus bez maksas būs iespējams saņemt 22. aprīlī ikvienā www.talkas.lv reģistrētajā talkas norises vietā pie talkas atbildīgā vai koordinatora.

Lai tiem, kuriem labāk patīk talkot vienatnē vai ģimenes lokā, būtu ērtāk iesaistīties kopīgajā darbā, no 15. līdz 22. aprīlim (ieskaitot) ir iespēja saņemt savu SOLO talkas maisu Rimi veikalos.

Par Lielās Talkas atkritumu maisu savākšanu un izvešanu ir atbildīga attiecīgā pašvaldība. Savus piepildītos maisus atstāj TIKAI reģistrētajā talkas vietā un par to atrašanās vietu informē talkas atbildīgo.

Neskaidrību gadījumā zvani savas pašvaldības talkas koordinatoram:

Bauskas apvienības pārvaldes koordinators Agita Eglinska  +371 26370202
Iecavas apvienības pārvaldes koordinators Sarmīte Avota  +371 29419247