Apbalvojumi Veselība

Valdība atbalstījusi Ministru kabineta Atzinības raksta piešķiršanu 41 cilvēkam. Atzinības raksts par ieguldījumu sabiedrības veselības veicināšanā un medicīnas attīstībā piešķirts arī SIA "Bauskas slimnīca" ārstam ķirurgam Armandam Pilickim.

Ministru kabineta Atzinības rakstu pasniedz, lai izteiktu valdības atzinību personām par izciliem sasniegumiem tautsaimniecības, zinātnes, izglītības, veselības, vides aizsardzības, valsts pārvaldes, kultūras, sporta un valsts aizsardzības jomā.

A_Pilickis

Armands Pilickis ir ārsts-ķirurgs. Bauskas slimnīcā darbu uzsācis 1988.gada 3.janvārī. A.Pilickis joprojām strādā Bauskas slimnīcas Uzņemšanas nodaļā, kā arī pieņem pacientus ambulatori. Darbā ārsts turpina pilnveidot zināšanas gan starptautiskos, gan Latvijas ķirurģijas kongresos, kā arī iegūst zināšanas, ceļ kvalifikāciju dažādos sertificētos kursos medicīnas un ķirurģijas jomās.

Iepriekš A.Pilickis saņēmis šādus apbalvojumus:

• Latvijas Republikas Veselības ministrijas Pateicības vēstuli “Par ilggadēju un pašaizliedzīgu darbu” (2017);
  • Bauskas slimnīcas Pacientu sociālajā aptaujā 2023.gadā ieguvis nomināciju “Ārsts ar pozitīvāko attieksmi pret pacientu ”.

SIA “Bauskas slimnīca” Armandu Pilicki raksturo kā rūpīgu, atsaucīgu, apzinīgu ārstu, kurš darba pienākumus veic ļoti atbildīgi. Ķirurgs ir Bauskas pilsētā un novadā cienīts un augtu tiek novērtēta gan viņa profesionalitāte, gan iejūtība pret pacientiem.

Bauskas slimnīcas valdes locekle Margarita Epermane uzsver: “Armands Pilickis ir ārsts pēc aicinājuma. Ārsts, kurš strādā no sirds, neatkarīgi no apstākļiem. Vienmēr pozitīvs un atsaucīgs. Arī iesaistījies studentu intereses radīšanā par ķirurģiju. Cilvēks un ārsts, uz kuru var paļauties. Bauskas slimnīcā novērtējam un cienām ikvienu speciālistu par viņu ieguldījumu medicīnā līdz šim un arī turpmāk. Turklāt tā ir laba motivācija visam kolektīvam – atzinība, ka Bauskas slimnīcai ir, ar ko lepoties! No sirds apsveicam kolektīva vārdā!”.

Bauskas slimnīcas ķirurgs Armands Pilickis atzīst, ka ir prieks saņemt šādu atzinību, turklāt tik īpašā laikā – valsts svētku nedēļā. “Jāatzīst, ka apbalvojums ir negaidīts! Pašam šķiet, ka neko tik īpašu vai pārdabisku neesmu izdarījis, mana lielākā rūpe ir sniegt pacientiem palīdzību – lai saglabātu vai uzlabotu viņu veselību. Noteikti vēlos turpināt darbu veselības nozarē, un šis apbalvojums uzliek vēl lielāku atbildību šo darbu turpināt!” uzsver A.Pilickis.