suņu čipēšana

Bauskas novada pašvaldības policija sadarbībā ar Dzīvnieku aizsardzības biedrību (DZAB) „Ķepu ķepā” organizē akciju dzīvnieku īpašniekiem un turētājiem, informē Bauskas novada pašvaldības policija.

„Pateicoties sabiedrības atbalstam un kādam labvēlim, kurš mums uzdāvinājis 200 mikročipu, mēs bez maksas čipēsim, reģistrēsim un vakcinēsim pret trakumsērgu jūsu suņus,” savā Facebook profila uzsaukumā Bauskas novada iedzīvotājiem ziņo DZAB „Ķepu ķepā”.

Akcijai var pieteikties Bauskas novada maznodrošinātās personas un trūcīgās personas, pirmās un otrās grupas invalīdi, kā arī pensionāri virs 65 gadu vecuma.

Ieinteresētās personas var pieteikties Bauskas novada pašvaldības policijā pa tālruni: +371 20278188 vai informāciju sūtīt e-pastā: pasvaldibaspolicija@bauska.lv, norādot dzīvesvietas adresi un tālruņa numuru. Izsludinātā akcija turpināsies līdz brīdim, kad būs izlietoti visi šim mērķim atvēlētie mikročipi un finansējums.

Tāpat biedrība aicina Bauskas novada iedzīvotājus ziņot par adresēm, kurās būtu nepieciešams veikt kontroli, pārbaudot dzīvnieku labturību. To var darīt, zvanot +371 29733601.