Sports Vecumnieku sporta skola
Volejbols_Vecumnieki

27. - 28. maijā, Jēkabpilī, notika Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā zēniem, U15 vecuma grupā.

Vēlme bija ļoti liela atkārtot pagājušā gada sasniegumu, kur izdevās izcīnīt uzvaru visā čempionātā.

Izslēgšanas spēles iesākām ar 1/4 fināla spēli pret Rēzeknes novada komandu. Lai arī tika uzvarēts ar 3:0, pirmie divi spēles seti izvērtās ļoti līdzīgi un spriedze bija līdz pašām seta beigām.

Pusfināla spēlē tikāmies ar Talsu novada komandu, ar kuru sezonas laikā gāja ļoti raibi. Pirmos divus setus, pat divarpus, spēlējām ļoti pārliecinoši un tad nedaudz 'iezagās' atslābums, kuru ātri sajuta pretinieku komanda. Seta beigas izvērtās dramatiskas, bet ar pozitīvām emocijām. Uzvarēts ar 32:30 un visā spēlē 3:0. Esam atkal nokļuvuši finālā!

Fināla spēli iesākām agresīvi un ļoti disciplinēti. Pirmajos divos setos, neatstājām nekādas izredzes Daugavpils komandai. Diemžēl, bet no pusfināla spēles kļūdām nemācījāmies. Par ātru noticējām, ka viss ir beidzies un Daugavpils komanda ieguva emocijas un tās pārvērta arī punktos. Izlīdzināja spēli un pārvērta sev par labu to.

Sāpīgs zaudējums piedzīvots Latvijas jaunatnes čempionāta fināla spēlē ar 2:3 rezultātu.

Asaras, vilšanās, emocijas plūda pāri malām. Tāds ir tas sports. Vieni priecājas, otriem nākas sadzīvot ar rūgto pēcgaršu. Lai vai kā, esmu lepns par saviem audzēkņiem. Mēs turpinām rakstīt Vecumnieku sporta skola vēsturi un ticu, ka tas vēl nav viss!

Fantastiska sezona aiz muguras.

• 1. vieta Entuziastu Volejbola līgas 3. līgā.
  • 2. vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā volejbolā U15 grupā.
  • 3. vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā volejbolā U16 grupā.

Mums ir ar ko lepoties! Paceļam galvas augšā un neapstājamies pie sasniegtā!

2. vietu LJČ U15 grupā izcīnīja - Sandis Bajars, Rainers Klipa, Aleksis Lukjaņins, Raitis Mičulis, Edgars Kļaviņš, Edgars Ročāns, Edgars Vārpiņš, Kristiāns Cīrulis, Deivids Semjonovs.

Labākā spēlētāja balvu ieguva - Edgars Ročāns.