Jaunums
Vakcinēties ar iepriekšēju pierakstu var arī SIA «Bauskas slimnīca» poliklīnikā

SIA “Bauskas slimnīca” poliklīnikā (Dārza iela 7/1, Bauska) ir iespēja vakcinēties visiem iedzīvotājiem ar iepriekšēju pierakstu.

Parasti vakcinācija norisinās trešdienās rīta pusē. Pieteikšanās poliklīnikas reģistratūrā uz konkrētu vakcīnu: Pfizer ražotāja Comirnaty vakcīna (2 devas, jārēķinās ar 5 nedēļām no pirmās potes līdz sertifikāta iegūšanai/pilnas imunitātes izstrādei) vai Johnson&Johnson ražotāja vakcīna Janssen (1 deva, pēc 2 nedēļām ir pilna imunitāte un iespēja saņemt sertifikātu). Janssen vakcīnu ierobežotā daudzuma dēļ šobrīd ir iespēja pieteikties gaidītāju rindā. Tālrunis pierakstam: +371 63923433

Vakcinācija norisinās arī Bauskas sporta hallē (Pilskalna iela 26, Bauska). Tālrunis pierakstam 8989 vai manavakcina.lv. Šajā gadījumā vakcīnu iepriekš izvēlēties nav iespējas. Visbiežāk uz vietas tiek piedāvātas Pfizer un Johnson ražotās vakcīnas, tomēr nevar garantēt konkrētās vakcīnas pieejamību.

Vakcinēšanās pret Covid-19 ir droša iespēja sevi pasargāt no simptomātiskas saslimšanas ar vīrusu. Līdz ar to tas ir vienīgais reālais solis pretī iespējai atgriezties dzīves ritmā, kāds bija pirms pandēmijas.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir). Vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Aktuāla, viegli saprotama un drošticama informācija par COVID-19 un vakcināciju pieejama vietnēs: www.spkc.gov.lv/lv/aktualitates-par-covid-19 un www.spkc.gov.lv/lv/vakcinas-pret-covid-19.