Bezmaksas
Jebkura persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Licenču izsniegšana fiziskām un juridiskajām personām, kuras nav reģistrētas Izglītības iestāžu reģistrā, interešu izglītības programmu īstenošanai.
Licenci izsniedz uz trīs gadiem.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Lai saņemtu licenci juridiskai personai pašvaldībā jāiesniedz šādi dokumenti:
    1. pieteikums licences saņemšanai, kurā jānorāda licences pieprasītāja nosaukums, reģistrācijas numurs, juridiskā adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, kontaktpersonas vārds un uzvārds, licencējamās izglītības programmas nosaukums, kā arī vieta, kur tiks īstenota izglītības programma;
    2. licencējamās izglītības programmas apraksts datorsalikumā(valsts valodā), kas ietver programmas nosaukumu, programmas apjomu(stundu skaits), programmas mērķauditoriju, programmas mērķi un uzdevumus, programmas saturu;
    3. programmas apguvi apliecinošā dokumenta (apliecības vai sertifikāta) paraugs (attiecināms tikai uz pieaugušo neformālo izglītību).
    Lai saņemtu licenci fiziskai personai pašvaldībā jāiesniedz šādi dokumenti:
    1. pieteikums licences saņemšanai, kurā jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, deklarētās dzīvesvietas adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, licencējamās izglītības programmas nosaukums, kā arī vieta, kur tiks īstenota izglītības programma;
    2. dzīves apraksts (CV);
    3. licencējamās izglītības programmas apraksts datorsalikumā (valsts valodā), kas ietver programmas nosaukumu, programmas apjomu (stundu skaits), programmas mērķauditoriju, programmas mērķi un uzdevumus, programmas saturu.

2. Pakalpojuma apstrāde
    Bauskas novada pašvaldības Interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības licencēšanas komisija izskata iesniegtos pieteikumus un tiem pievienotos dokumentus 10 (desmit) dienu laikā pēc licences pieteikuma saņemšanas.Komisijai ir tiesības pieprasīt papildus informāciju lēmuma pieņemšanai.
    Tiek pieņemts lēmums par licences izsniegšanu vai atteikums izsniegt licenci.

3. Pakalpojuma saņemšana
    Licenci izsniedz licences pieprasītājam vai tā pilnvarotai personai pret parakstu vai elektroniski parakstītu e-pastā.

4. Atgādinājums saņēmējam
    Komisijai ir tiesības pagarināt izsniegto licenci līdz 2 gadiem, ja programmas īstenošana netiek pārtraukta, pēc attiecīga iesnieguma saņemšanas, kam pievienots:
    1. apliecinājums, ka izglītības programmas īstenošanā – programmas saturā, pedagoģiskajā sastāvā nav izmaiņu;
    2. ja ir izmaiņas – izziņa par izmaiņām izglītības programmas īstenošanā – programmas saturā vai pedagoģiskajā sastāvā;
    3. iepriekš izsniegtā licence.

5. Brīdinājums saņēmējam
    Komisijai ir tiesības pieņemt lēmumu par agrāk izsniegtas licences anulēšanu, ja:
    1. licencētās interešu izglītības programmas īstenošanā konstatēti normatīvo aktu pārkāpumi;
    2. juridiskā persona tiek likvidēta.

Uzziņas par pakalpojumu