Statuss:
20140925_132918.jpg
Projekta finansētājs: LAT-LIT

Status: Īstenots

Projekta nosaukums: Atraktīvu un pieejamu muzeju attīstība Zemgalē un Ziemeļlietuvā (Muzeju pieejamība)

Projekta budžets: 229 2079,88 EUR

Projekta mērķis

Atbalstīt muzeju attīstību kā svarīgu tūrisma un kultūras mantojuma sastāvdaļu Zemgales un Lietuvas robežas reģionos, īstenojot muzeju pieejamību un pievilcību, stiprinot sadarbības tīklu starp reģionu muzejiem un tūrisma sektoriem.

Galvenās aktivitātes

Projekta rezultātā ir renovētas muzeju ēkas, kuras izstrādes papildina ar moderno tehnoloģiju lietojumu.

Ir ieviestas jaunas izglītojošās programmas, lai sasniegtu labāku ieskatu muzeju piedāvājumā.

Muzeju darbinieki piedalījās apmācībās, kurās apguva, kā padarīt muzeja apmeklējumu apmeklētājiem interesantāku.

Īstenošanas laiks: 01.02.2009.-01.10.2010.

Koordinātors: Dace Strautkalne

Kontaktinformācija: 63028454

Publicitāte

Projekta partneri:

1. Zemgales plānošanas reģions (LV)

2. Bauskas rajona padome (LV)

3. Biržu rajona padome (LT)

4. Dobele pilsētas dome (LV)

5. G.Eliasa Jelgavas mākslas un vēstures muzejs (LV)

6. Jēkabpils vēstures muzejs (LV),

7. Paņevežu rajona pašvaldības publiskā bibliotēka (LT)

8. Pasvalis rajona pašvaldība (LT)

9. Rokišķis rajona pašvaldība (LT)

10. Viesītes pilsēta ar lauku teritoriju (LV)

Projekta mērķa grupa: muzeju speciālisti, pašvaldību speciālisti, tūrisma operatori un uzņēmumi, muzeju apmeklētāji un tūristi.

lat_lit(1).jpg.png