Statuss:
Īstenošanā

Projekta finansētājs: Bauskas novada pašvaldība
Status: Aktīvs
Projekta nosaukums: Par seguma maiņu objektā “Vecsaules pagasta autoceļa A6 “Kalte-Cīruļi posms
Projekta programma/SAM: Noteikumi par kritērijiem un kārtību, kādā 2022. gadā tiek izvērtēti un izsniegti valsts aizdevumi pašvaldībām Covid-19 izraisītāskrīzes seku mazināšanai un novēršana
Projekta budžets: 497 182, 80 EUR ar PVN
Projekta budžeta sadalījums: Būvuzņēmējs: SIA “DSM Meistari”-Līguma summa 497 182,81 EUR ar PVN, Būvuzraudzība: SIA “Somniar”-Līguma summa 6 110,50 EUR ar PVN

Projekta mērķis

• Satiksmes uzlabošana, jo tas ir svarīgs gan novada uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem.

Galvenās aktivitātes

• Autoceļš ir tuvākā piekļuve Zvaigznes ciematam virzienā no Bauskas pilsētas. Autoceļam visā trases garumā ir grants segums, kurš nav nodrošināts ar atbilstošu šķērskritumu, kā arī. autoceļa brauktuves seguma tehniskais stāvoklis un satiksmes drošības līmenis ir neapmierinošs. Paredzēts veikt brauktuves pilnās ceļa segas izbūvi ar asfalta divu kārtu segumu  863 m garumā, t.sk. apauguma noņemšana, apzaļumošana (zaļās zonas ierīkošana) un ievalku izveidošana, ceļa aprīkojuma uzstādīšana un labiekārtošana.

Īstenošanas laiks: 2022. un 2023. gads

Laima Berga

Būvniecības speciāliste
laima.berga [at] bauskasnovads.lv

Publikācijas par šo tematu:

Lai uzlabotu piekļuvi Zvaigznes ciemam virzienā no Bauskas pilsētas, tiek veikta pašvaldības autoceļa „Kalte-Cīruļi” pārbūve 863 metru garumā.  Projekta ietvaros minētajam posmam paredzēts veikt brauktuves pilnas ceļa segas izbūvi ar asfalta divu kārtu segumu, kā arī apauguma noņemšanu, zaļās zonas ierīkošanu un ievalku izveidošanu, ceļa aprīkojuma uzstādīšanu un labiekārtošanu.

Pašlaik objektā notiek būvdarbi, apauguma noņemšana, koku un krūmu ciršana, uzsākta gultnes izstrāde un salizturīgā slāņa izbūve nobrauktuvēm.

Projekta kopējās izmaksas būvdarbu veikšanai un būvuzraudzībai ir 505 660,46 EUR ar PVN.

Ceļa pārbūves darbiem paredzēts valsts aizdevums Covid-19 izraisītās krīzes seku mazināšanai un novēršanai 422 605 EUR apmērā, savukārt pašvaldības līdzfinansējums paredzēts 83 055,46 EUR apmērā.