Statuss:
lat_lit(3).jpg.png
Projekta finansētājs: LAT-LIT

Status: Īstenots

Projekta nosaukums: Starptautiskā sadarbība un tradīciju saglabāšana Zemgales reģionā (Ziemgala Traditions)

Projekta budžets: 234 204 EUR

Projekta budžeta sadalījums: ERAF finansējums: 194 613EUR; Partneru līdzfinansējums: 39 591 EUR

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir piesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku no Latvijas un Lietuvas pierobežas, lai rosinātu starpkultūru dialogu un veicinātu sadarbību reģionā.

Galvenās aktivitātes
  • Tiks organizēta konference, kurā tiks apskatītas tādas tēmas kā izglītības un kultūras identitāti, tradīciju saglabāšana, savdabība kultūras jomā un kopīgu pasākumu veicināšana;
  • Tiks izveidota tīmekļa vieta, kurā būs iekļauta informācija par Zemgales vēsturi, paražām un citām tradīcijām, dažādu pasākumu norises vietām un datumiem, kā arī Latvijas un Lietuvas mākslas un mūzikas ansambļu un organizāciju kontaktinformāciju.
  • Projekta gaitā ir paredzēts publicēt grāmatu par pierobežas kulinārijas mantojumu, kas būs papildināta ar attēliem un receptēm.

Īstenošanas laiks: 01/2010 – 06/2011

Koordinātors: Birutė Vanagienė

Kontaktinformācija: +37042169078

Publicitāte