Jaunums

Tvīda velobrauciens liliju svētku ietvaros šogad norisināsies nedaudz savādāk kā ierasts. Katrs velobrauciena dalībnieks individuāli, vai vienas mājsaimniecības ietvaros, nedrūzmējoties un ievērojot visus drošības pasākumus COVID-19 infekcijas slimības izplatības mazināšanai  16.07.2021 var pievienoties Vecumnieku tvīda velobraucienam “VECUMNIEKU PĒRLES” . Velobrauciena sākums ir plkst. 17:00 – 18:30 pie Vecumnieku apaļā afišu staba netālu no Vecumnieku tautas nama, kur būs iespēja iegūt karti ar norādēm un turpmākajām darbībām.

Velobrauciena ietvaros ir iespēja apskatīt dažādas, skaistas un Vecumniekiem nozīmīgas vietas un ēkas. Katrā no kartē norādītajiem punktiem Jūs atradīsiet puzles gabaliņu, kuru saliekot kopā ar pārējiem maršrutā iegūtajiem puzles gabaliņiem Jums izveidosies attēls ar vietu, kur šogad noslēgsies tvīda velobrauciens. Lūgums brauciena dalībniekiem katrā no maršrutā iezīmētajiem punktiem ņemt tikai 1 puzles gabaliņu.  Vakara izskaņā brauciena dalībniekus gaidīs skaists pārsteigums.

Tvīda brauciena noslēgumā nedrūzmējoties būs iespēja atveldzēties ar spirdzinošiem dzērieniem un gardām uzkodām, kā arī iegūt savā īpašumā jau tradicionālo brauciena suvenīru - uzlīmi savam velosipēdam. 

Vakara noslēgumā interesentiem būs iespēja palaist ūdenī no ekoloģiskiem materiāliem veidotu kuģīti ar vēlējumu jaunajam Bauskas novadam un saviem līdzcilvēkiem.

Uz tvīda velobraucienu ieradīsimies lilijas ziedu rotāti, lai veidotu kopības sajūtu!