Jaunums
Aicina uz semināru un mācību ciklu uzņēmējiem

Zemgales plānošanas reģions aicina uzņēmējus piedalīties plašā bezmaksas semināru/vebināru un mācību ciklā, tādejādi stiprinot Zemgales uzņēmumu kapacitāti un inovāciju attīstību reģionā.

Projekta laikā plānoti 40 semināri un sešas mācības šādos tematiskajos blokos: vadīšana, uzņēmuma efektivitāte un izaugsme.

Uzņēmējiem būs iespēja noklausīties seminārus par jaunāko un aktuālāko iepriekšminētajos blokos par šādām tēmām: uzņēmējdarbības formas, nodokļi, finansējuma piesaiste uzņēmuma ilgtspējīgai darbībai, produktīva ražošanas vadīšana, pārdošana, personas datu aizsardzība, darba aizsardzība, uzņēmumu digitalizācija, zīmolvadība, eksporta tirgu apgūšana, radošums un inovācijas uzņēmējdarbības attīstībai, motivācija, stresa vadība un daudzām citām.

Semināros un mācībās ar uzņēmējiem strādās lektori un treneri ar ievērojamu pieredzi nozarē, atbilstošu akadēmisko izglītību un spēju iedvesmot un aizraut klausītājus.

Trešdien, 6. oktobrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.15 norisināsies pirmais mācību cikla vebinārs “Uzņēmējdarbības formas, grāmatvedība un nodokļi”, ko vadīs LLU ESAF Finanšu un grāmatvedības institūta profesore  Dr. oec. Inguna Leibus. Vebinārā varēs uzzināt par uzņēmuma formām un to maiņu, grāmatvedības darba organizēšanu, grāmatvedības prasību atšķirībām dažādās uzņēmējdarbības formās, kā arī uzdot  interesējošus jautājumus lektorei.

Vebinārā aicināti piedalīties uzņēmēji un citi interesenti, kam saistoša sava biznesa attīstība vai uzsākšana.

Projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” semināri un mācības norisināsies no 2021. gada oktobra līdz 2024. gada aprīlim. Informācija par aktuālajiem semināru un mācību piedāvājumiem, kā arī pieteikšanās forma pieejama Zemgales Uzņēmējdarbības centra mājaslapā.

Projekts tiek realizēts EEZ finanšu instrumenta 2014. - 2021. gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” projekta LV-LOCALDEV-003 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” ietvaros.

Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem programmas līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!