Jaunums
Aicina uz zibakciju „Atrodi ceļojošo motormuzeju”

Trešdien, 7. jūlijā, ar retro automobiļu pulcēšanos Bauskas rātslaukumā no plkst. 15:00 līdz 16:00 Rīgas Motormuzejs uzsāks vasaras akciju „Atrodi ceļojošo motormuzeju”.

Ar došanos uz Bausku Rīgas Motormuzejs aizsāk vasaras foto akciju „Atrodi ceļojošo motormuzeju”. Zibakcija norisināsies vasaras ietvaros, kad Rīgas Motormuzeja senie spēkrati dosies uz dažādām Latvijas pilsētām kopā ar īpaši izveidoto fotostendu. Pilsētās, kur retro auto būs ieradušies ar iepriekš noslēpumā turētu vizīti, interesenti aicināti fotografēties pie stenda, dalīties ar iemūžināto attēlu sociālajos tīklos, pievienot tēmturi #motormuzejs un pretendēt uz īpašo balvu, kuras ieguvējs tiks paziņots 12. septembrī. Aplūkojot senos spēkratus, būs iespēja uzzināt vairāk par to vēsturi, modeļu specifiskajām īpašībām, piedalīšanos latviešu kinofilmās un citus stāstus.

Bauska kā akcijas pirmais pieturas punkts nav izvēlēta nejauši – tieši šeit atrodas Rīgas Motormuzeja filiāle. Bauskas filiālē aplūkojami unikāli spēkrati, par kuriem ar lielu aizrautību pastāstīs darbinieki. Filiāles darba laiks ir no trešdienas līdz svētdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00, pirmdienās, otrdienās – filiāle slēgta.

Zibakcijas mērķis ir iepazīstināt Latvijas pilsētu iedzīvotājus ar Rīgas Motormuzeja unikālo kolekciju, iemūžināt to fotoattēlos katru pilsētu raksturojošā vidē, kā arī veicināt cieņu pret senajiem spēkratiem un industriālo mantojumu.

Dace Pāvela
Rīgas Motormuzejs