attēls

Saskaņā ar Bauskas novada domes apstiprināto nolikumu, iedzīvotāju konsultatīvās padomes sastāvā ievēlē ne mazāk kā piecus un ne vairāk kā 15 padomes locekļus. Valles pagasta iedzīvotāju konsultatīvajai padomei pagājušā gada novembrī pašvaldībā bija saņemti piecu kandidātu pieteikumi. Ņemot vērā, ka viens no kandidātiem  ir atsaucis savu pieteikumu, 18. janvārī plānotā iedzīvotāju kopsapulce Valles pagastā tiek atcelta.

No 15. janvāra līdz 19. janvārim iedzīvotāji aicināti pieteikt padomes locekļu kandidātus Valles pagasta iedzīvotāju konsultatīvajai padomei.

Aizpildītu iedzīvotāju konsultatīvās padomes locekļa kandidāta pieteikumu var iesniegt, elektroniski parakstītu nosūtot uz pasts@bauskasnovads.lv vai  papīra formātā Valles pagasta nodaļā vai Vecumnieku apvienības pārvaldē.

Lai rastu atbildes uz jautājumiem par iedzīvotāju konsultatīvajām padomēm, aicinām sazināties ar savas apvienības pārvaldes vadītāju vai pagasta nodaļas vadītāju.

Plašāka informācija šeit.