Bauskas novads Sabiedrības līdzdalība
attēls

Turpinot darbu Bauskas novada pašvaldības vizuālās identitātes un zīmola stāsta izstrādei, iedzīvotāji aicināti uz kopīgu domu apmaiņu par turpmāko novada tēla veidošanu:

• 22. augustā plkst. 18:30-20:30 Vecumniekos, “Sarkanajā skolā”, Bauskas ielā 4;
  • 23. augustā plkst. 18:30-20:30 Rundālē, Rundāles apvienības pārvaldes 2. stāva zālē, Pilsrundālē 1.

Domnīcās piedalīsies Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītāja Dace Šileika (Vecumniekos), Rundāles apvienības pārvaldes vadītājs Aigars Sietiņš (Rundālē) un Bauskas novada pašvaldības administrācijas Uzņēmējdarbības un mārketinga departamenta vadītāja Laura Ārente.

• Stāstīsim par iedzīvotāju koprades darbnīcu rezultātiem – ar ko Bauskas novadā lepojas, kādas vērtības saredz iedzīvotāji.
  • Kopīgi meklēsim jaunā Bauskas novada “personību” un “raksturu”.
  • Runāsim par iedzīvotāju padomēm un citiem aktuāliem jautājumiem.

Iecavā domnīca jau notikusi 16. augustā – pateicamies visiem aktīvajiem Iecavas patriotiem, kuri ieradās un dalījās savās pārdomās un idejās par novada identitāti, nākotni, izteica ierosinājumus un aktualizēja risināmos jautājumus. Jūsu izteiktie viedokļi un priekšlikumi noderēs gan apvienības pārvaldes, gan pašvaldības administrācijas darba uzlabošanai un veicinās sadarbību ar iedzīvotājiem.

Noslēdzošā tikšanās plānota 29. augustā Bauskā, laika posmā no plkst. 18.30 līdz 20.30. Tikšanās norises vieta tiks precizēta.

Ja vēl neesi paspējis aizpildīt anketu, aicinām veltīt piecas minūtes un paust savu viedokli par jaunā Bauskas novada identitāti un tēlu: https://ej.uz/anketaBauskasnovads

Anketas rezultāti atspoguļos iedzīvotāju viedokli par Bauskas novada unikalitāti un vērtībām, ko iekļaut zīmola stāstā.

Plašāk par šo tēmu:

Iedzīvotāju aptauja