Tūrisms
kaimiņi zemgalē 2023
Foto: Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs

9. septembrī Bauskas rātslaukumā notika tūrisma akcijas "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē" galveno balvu, velosipēdu, ieguvēju svinīgā apbalvošana. Pasākumā piedalījās Lietuvas (Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona) un Bauskas novada pašvaldības pārstāvji, balvu ieguvēji, līdzjutēji un citi interesenti.

Šogad kopā saņemtas 119 tūrisma akcijas kartes, tai skaitā 59 no Latvijas un 60 no Lietuvas. Visas akcijas kartes atbilda akcijas noteikumiem. Aktīvākie akcijas dalībnieki bija ne tikai no akcijas teritorijas pašvaldībām, bet arī no Liepājas, Ogres, Kauņas, Rokiškiem un citām vietām. Akcijā piedalījās gan ģimenes ar bērniem, gan jaunieši un arī vecāka gājuma ceļotāji, draugu kompānijas, kurām patīk ceļot un iepazīt jaunas vietas un objektus. Atbilstoši akcijas nolikumam 4. septembrī tika veikta balvu izloze.

Četri Latvijas ceļotāji, kuri ieguva balvu:

1) Velosipēdu no Biržu rajona pašvaldības - ANETE AIZBALTE;

2) Velosipēdu no Pasvales rajona pašvaldības - KARLĪNA AVSĒJEVA;

3) Velosipēdu no Pakrojas rajona pašvaldības - EDMUNDS SIMANOVS;

4) Velosipēdu - no Jonišķu rajona pašvaldības -   JĀNIS ĻUBĻINSKIS;

Četri Lietuvas ceļotāji, kuri ieguva balvu:

1) Velosipēdu no Bauskas novada pašvaldības - IEVA ŠEŠKUTĖ;

2) Velosipēdu no Bauskas novada pašvaldības -  VILIJA PETRIKONIENĖ;

3) Velosipēdu no Bauskas novada pašvaldības -  ILONA GYLYTĖ;

4) Velosipēdu no Bauskas novada pašvaldības - DAIVA BALAIŠIENĖ;

Apsveicam laimētājus!

Tūrisma akcija “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” šogad norisinājās jau septīto gadu. Tās mērķis ir popularizēt Bauskas, Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu tūrisma piedāvājumu.