Der zināt
Atvērta pieteikšanās LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumam 8.septembrī

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa sadarbībā ar Bauskas novada domi un SIA “Factris LV1” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumā, kas notiks 8. septembrī no plkst. 13:00 līdz 18:30 Bauskas novadā.

Tuvojoties 14. Saeimas vēlēšanām, svarīgi saprast, ko uzņēmēji var sagaidīt no nākamās valdības un, kāds būs ekonomikas un uzņēmējdarbības attīstības virziens turpmākajos gados. LTRK Zemgales reģiona nodaļas organizētajā biznesa kluba pasākumā dalībnieki diskutēs par biznesam nozīmīgiem jautājumiem un nākotnes perspektīvām, ko piedāvā politiskās partijas priekšvēlēšanu laikā.

LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumā dalībniekus uzrunās LTRK Zemgales reģiona padomes priekšsēdētājs Imants Kanaška, un Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, kurš klātesošos arī iepazīstinās ar Bauskas novada uzņēmējdarbības aktualitātēm. Par finansējuma pieejamību vidējiem un mazajiem uzņēmumiem stāstīs faktoringa kompānijas SIA “Factris LV1” izpilddirektors Kaspars Barons, bet ar LTRK rekomendācijām politisko partiju programmām iepazīstinās un  uzņēmēju diskusiju “Ko sagaidām no vēlēšanām?” vadīs LTRK valdes loceklis, politikas daļas vadītājs Jānis Lielpēteris. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja doties ekskursijā pa Ribbes dzirnavām un piedalīties kliņģera cepšanā.

Dalība biznesa kluba pasākumā ir ar iepriekšēju reģistrāciju līdz 1. septembrim.

Papildu informācija:

jelgava@ltrk.lv, tel. +371 28646086 (Baiba).