Izglītība Konkurss

18. aprīlī, Bauskas Valsts ģimnāzijā norisinājās Zemgales reģiona 4. klašu matemātikas olimpiāde-konkurss, kur savas zināšanas un prasmes matemātikā demonstrēja Bauskas, Dobeles un Jelgavas novada skolēni.

Konkurss

Konkursu sadarbībā ar sākumskolas jomas pedagogiem, Bauskas Valsts ģimnāzijas vadības komandu un Bauskas Izglītības nodaļu organizēja Bauskas novada sākumskolas jomas koordinatore Inta Šarikova.

Skolēni ne tikai demonstrēja savas zināšanas matemātikā, bet arī apmeklēja Bauskas rātsnamu, radoši izpaudās darbnīcās un kopā ar folkloras kopu gāja rotaļās. 

Konkurss

Godalgotas vietas ieguva:

  • 1. vieta Selma Lorence, Jelgavas 4. vidusskola (pedagogs Indra Rītele);
  • 2. vieta Emīlija Nellija Vodinska, Vecumnieku vidusskola (pedagogs Aija Staškeviča) / Marta Baltiņa, Bauskas pilsētas pamatskola (pedagogs Evita Kļaviņa-Zeltiņa);
  • 3. vieta Jēkabs Brente, Jelgavas 4. sākumskola (pedagogs Anita Ornicāne).

Atzinību ieguva:

  • Austrums Kļaviņš, Ozolnieku vidusskola (pedagogs Dace Grantsberga);
  • Roberts Piebalgs, Vecumnieku vidusskola (pedagogs Aija Staškeviča);
  • Marks Ivanovs, Dobeles sākumskola (pedagogs Margita Gudzovska).

Nākamajā gadā Zemgales reģiona 4. klašu olimpiāde norisināsies Dobeles novadā.

Paldies skolotājiem un vecākiem par atbalstu un rūpēm, ko sniedzāt skolēniem gatavojoties olimpiādei, Bauskas novada sākumskolas jomas koordinatorei Intai Šarikovai par konkursa darba veidošanu, organizēšanu un vadīšanu un Bauskas Valsts ģimnāzijas direktores vietniecei Santai Nākmanei par atbalstu veiksmīgai konkursa norises nodrošināšanai!