Der zināt Izglītība
Čempionāts

Čē Čē Čempionāta pirmās dienas noslēgumā, 16. maijā, oficiāli atklāts šī gada čempionāta lielais fināls. Bauskas pils parkā pulcējās ne tikai skolēni, skolotāji un atraktīvie pasākuma vadītāji, bet arī citi sabiedrības locekļi. Klātesošos sveikt un spēka vārdus sacīt bija ieradusies arī ministru prezidente Evika Siliņa: 

„Man ir patiess prieks jūs visus šeit šodien redzēt tik vienotus un daudz sasniegušus. Vēlos pateikt lielu paldies skolotājiem un direktoriem, ka iedrošiniet skolēnus piedalīties šajā čempionātā.”, tā E. Siliņa.

Čempionāts

Sacensību dalībniekus svētkos sveica arī Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis:

“Mums ir ļoti liels prieks, ka jūs jau otro gadu ierodaties Bauskā un piepildat  pilsētu ar savu jaunību un enerģiju, tā šeit radot vēl pozitīvāku noskaņu. Ceram, ka organizatori arī nākamgad izlems čempionātu rīkot pie mums. Lai Jums izdodas!”, tā A. Okmanis.

Čē Čē Čempionātā iekļuva 480 klases no visas Latvijas – visvairāk no Siguldas Valsts ģimnāzijas (14 klases), Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas (12 klases), Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas (12 klases), Bauskas Valsts ģimnāzijas (11 klases) un Ogres Centra pamatskolas (10 klases).

Arī vairākas Bauskas novada izglītības iestādes pārstāv mūsu novadu čempionātā. Finālā startēs jau minētās 11 Bauskas Valsts ģimnāzijas klases, septiņas Bauskas 2. vidusskolas klases, trīs Vecumnieku vidusskolas klases, divas Bauskas pilsētas pamatskolas un Pilsrundāles vidusskolas klases un viena Misas pamatskolas klase.

Atgādinām, ka "Čē Čē Čempionāts 2024" lielais fināls Bauskas Pilskalna parkā notiks 16., 17. un 18. maijā. Tā norises laikā iespējama lēnāka satiksme rīta un vakara stundās, kā arī no 13. līdz 19. maijam Bauskas Pilskalna parka teritorija būs slēgta apmeklētājiem.

Čempionāta organizatori informē, ka 16., 17. un 18. maija rīta stundās, sākot no plkst. 8:00 līdz 10:00, un vakara stundās, sākot no plkst. 17:30 līdz plkst. 19:00, ir iespējama lēnāka auto kustība kā ierasts, jo Bauskas ielās pulcēsies skolēnu autobusi, kas nogādās bērnus uz pasākumu un mājup.

Čempionāts

Tāpat pasākuma norises dienās Pilskalna un Ziedoņu ielas garumā, kā arī Parka ielas stāvlaukumā (pretī Bauskas pilsētas stadionam) tiks novietoti skolēnu autobusi, kas aizņems daļu no brauktuves un visu stāvlaukumu.

No 13. līdz 19. maijam Bauskas Pilskalna parka teritorija būs slēgta apmeklētājiem, jo šajā laikā norisināsies uzbūve, pats pasākums un demontāža. Ieeja Bauskas pilī un Bauskas pils muzejā tiek nodrošināta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Vēlamies atgādināt - kā novērots pērn, būtiskus satiksmes apgrūtinājumus un ierobežojumus Bauskas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem čempionāta norise neradīja.