Jaunums
Bauskas muzeja pagalmā tiks izstādīta barikāžu liecību ekspozīcija “Brīvības garu nosargājot”

Atceroties 1991. gada barikāžu notikumus, 21. janvārī no plkst. 13:00 līdz plkst. 21:00 Bauskas muzeja pagalmā tiks izstādīta barikāžu liecību ekspozīcija “Brīvības garu nosargājot”.

No plkst. 13:00 līdz plkst. 21:00 Bauskas muzeja pagalmā baušķenieki tiek aicināti aplūkot barikāžu liecību ekspozīciju “Brīvības garu nosargājot”, ko veidos Arņa Indrika lielformāta fotogrāfijas un priekšmeti no Bauskas muzeja krājuma.
Paralēli darbosies digitālā izstāde “Bauskas rajona ļaudis 1991. gada barikādēs”. Tajā, līdzās mūsu novada cilvēku fiksētiem fotomirkļiem, būs skatāma arī Bauskas rajona kolhoza “Uzvara” fotosalona darbu kolekcija par janvāra notikumiem Baltijā, kuras īpašnieks šobrīd ir Gūrijs Bulle. Visas dienas garumā iedzīvotājiem būs iespēja sasildīties pie lielā ugunskura un iemalkot karstu tēju.

No plkst. 13:00 līdz plkst. 19:00 uz sarunām par 1991. gada janvāra notikumiem pagalmā gaidīs arī Bauskas muzeja vēsturnieki – Aigars Urtāns un Raitis Ābelnieks. Izglītības iestāžu 7.-12. klasēm, iepriekš piesakoties, rakstot uz bauskasmuzejs@bauska.lv, no plkst. 13:00 līdz plkst. 17:00 ir iespējams aizvadīt vēstures stundu zinošo speciālistu vadībā.