Pašvaldība
Bauskas novada domes sēdes darba kartība

2022.gada 26.maijā plkst. 09:00
Uzvaras iela 1, Bauska

1. Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora informācija.
Ziņo: Ivars Romānovs

2. Par Vecsaules pamatskolas direktores Lilijas Bulas atbrīvošanu no amata.
Ziņo: Ivars Romānovs

3. Par izmaiņām Bauskas novada pašvaldības Administratīvās komisijas sastāvā.
Ziņo: Evita Grigorjeva

4. Par izmaiņām Bauskas novada pašvaldības interešu izglītības programmu izvērtēšanas un mērķdotāciju sadales komisijas sastāvā.
Ziņo: Antra Ozoliņa

5. Par saistošo noteikumu " Par koku ciršanu ārpus meža Bauskas novada teritorijā" apstiprināšanu.
Ziņo: Anita Cehanoviča

6. Par saistošo noteikumu “Par sociālajiem pakalpojumiem Bauskas novadā” apstiprināšanu.
Ziņo: Dina Romanovska
Uzaicināti: Kristīne Brūvele, Sigma Strautmale, Ina Jankeviča

7. Par sadraudzības un sadarbības līgumu atjaunošanu.
Ziņo: Laura Ārente

8. Par apbalvojumu dibināšanu un nolikuma „Par Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem” apstiprināšanu.
Ziņo: Laura Ārente

9. Par nolikuma “Par līdzfinansējuma piešķiršanu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai “Īsteno savu ideju Bauskas novadā!”” apstiprināšanu.
Ziņo: Marija Dūduma

10. Par prioritāro projektu noteikšanu.
Ziņo: Ilze Tijone

11. Par prioritāro Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projektu noteikšanu.
Ziņo: Ilze Tijone

12. Par Bauskas novada pašvaldības Energopārvaldības sistēmas rokasgrāmatas 4.redakcijas apstiprināšanu.
Ziņo: Raitis Ignatjevs

13. Par finanšu līdzekļu piešķiršanu ziedojumam sadraudzības pašvaldībai Ukrainā - Malinas pilsētai.
Ziņo: Aivars Okmanis

14. Par līdzfinansējuma piešķiršanu Codes luterāņu baznīcas tehniskajam apsekojumam.
Ziņo: Mārīte Putniņa

15. Par aizņēmumu investīciju projekta "Pašvaldības autoceļa B7 "Priedītes–Mežotnes stacija" pārbūve (1806 m) posmā no 0,0. km līdz 1,806. km" īstenošanai.
Ziņo: Aigars Sietiņš

16. Par līdzfinansējuma piešķiršanu projektam „Dzīvojamo ēku Liepu ielā 8 un 10, Īslīces pagastā teritorijas labiekārtošana un stāvlaukumu izbūve”.
Ziņo: Aleksandrs Gurkovskis

17. Par grozījumu Bauskas novada domes 2021. gada 25. februāra lēmumā “Par nedzīvojamo telpu Slimnīcas ielā 4, Bauskā nomu”.
Ziņo: Antra Bagone

18. Par izmaiņām atkritumu apsaimniekošanas maksā Bauskas novada Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles un Vecumnieku pagastu teritorijās.
Uzaicināti: Inese Kampa, Arvīds Zvirbulis

19. Par atļauju SIA “Eco Baltia vide” izvietot jaunu atkritumu šķirošanas, uzglabāšanas, sagatavošanas pārstrādei vietu Bērzkalnu ielā 77, Bauskā.
Ziņo: Jānis Feldmanis

20. Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma - dzīvokļa Nr.4, Bērzkalnu iela 7, Bauskā atsavināšanu.
Ziņo: Sandra Kazāka

21. Par Bauskas novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma “Stabiņi”, Iecavas pagastā nodošanu atsavināšanai.
Ziņo: Baiba Leitlante

22. Par Bauskas novada pašvaldības nekustamā īpašuma „Mazainavas”, Vecsaules pagastā atsavināšanu.
Ziņo: Dace Stubure

23. Par ceļa servitūta tiesības nodibināšanu nodrošinot piekļuvi nekustamajam īpašumam “Bauskas iela 25” Vecumnieku pagastā.
Ziņo: Jānis Strēlis

24. Par grozījumu Bauskas novada domes 2020.gada 29.oktobra lēmumā "Par vietējās nozīmes autoceļa V1025 Bauska -Gailīši -Lietuvas robeža ceļa posma pārņemšanu pašvaldības bilancē".
Ziņo: Agita Eglinska

25. Par dzīvojamās mājas Dārza iela 24, Bauskā pārvaldīšanas tiesību nodošanu mājas pārvaldniekam.
Ziņo: Agita Eglinska

Domes priekšsēdētājs: Aivars Okmanis