Sabiedriskais transports Bauskas novads

No šī gada 1. marta četros reģionālo autobusu maršrutos Bauskas novadā būs izmaiņas: Bauska–Strēlnieks, Bauska–Viesturi, Bauska–Uzvara–Pāce un Bauska–Pilsrundāle–Vairogs–Bērstele–Svitene–Pilsrundāle–Bauska pasažieriem jāseko līdzi jaunajiem reisu uzsākšanas laikiem. Papildu tam četrām pieturām Bauskas novadā ir precizēti nosaukumi.

Sabiedriskais transports

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6384 Bauska–Strēlnieks divi reisi turpmāk būs no pirmdienas līdz piektdienai, kā arī svētdienās un svētku dienās: plkst. 15.20 no Bauskas un plkst. 16.10 no pieturas Strēlnieks. Četri reisi vairs nekursēs svētdienās un svētku dienās, bet paliks no pirmdienas līdz sestdienai: plkst. 11.20 un plkst. 17.30 no Bauskas, kā arī plkst. 12.10 un plkst. 18.20 no pieturas Strēlnieks. Diviem citiem reisiem turpmāk izpilde būs arī svētdienās (līdz šim bija no pirmdienas līdz sestdienai, nekursēja svētku dienās): plkst. 07.40 no Bauskas un plkst. 08.30 no pieturas Strēlnieks.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6386 Bauska–Viesturi pēcpusdienu reisi plkst. 17.10 no Bauskas un plkst. 17.40 no pieturas Viesturi turpmāk būs no pirmdienas līdz piektdienai, kā arī svētdienās un svētku dienās.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6397 Bauska–Uzvara–Pāce pēcpusdienu reisi plkst. 14.40 no Bauskas un plkst. 15.35 no pieturas Pāce turpmāk būs no pirmdienas līdz piektdienai, kā arī svētdienās un svētku dienās.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 5314 Bauska–Pilsrundāle–Vairogs–Bērstele–Svitene–Pilsrundāle–Bauska pasažieri reisā plkst. 12.30 un plkst. 19.20 nevarēs izkāpt vai iekāpt pieturā Rosmes pagrieziens, bet kustības sarakstā turpmāk būs iekļauta pietura Baznīckrogs.

Bauskas novada Mežotnes pagastā ir precizēti vairāki reģionālo autobusu pieturu nosaukumi: pietura Ķiegeļu fabrika turpmāk būs ar nosaukumu Ceplis, pietura Mežotnes skola būs Vecskola, pietura Bērzu skola būs Bērzmuiža un pietura Mežotnes Meh.skola būs Bāliņi.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos veic SIA “Nordeka”. Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Zemgales plānošanas reģionu.