Jaunums

Trešdien, 15. decembrī, plkst. 17:00 Bauskas pils muzejā skanēs Vācijas un Nīderlandes senās mūzikas grupas "Sua Dolce Maestà" Ziemassvētku koncerts.

Mākslinieki: Alexandra Mikheeva/ vēsturiskā trompete, Danny Teong/ vēsturiskā trompete, Erika Tandiono/ soprāns, Gabriel Smallwood/ērģeles.

Koncertā skanēs ievērojamu renesanses un 17. gadsimta komponistu mūzika, kuru ietekme mūzikas vēstures jomā ir saistīta arī ar tā laika Latvijas teritoriju. Programmā iekļauti Pavel Josef Vejvanovský, Philipp Friedrich Böddecker, Jan Pieterszoon Sweelinck, Samuel Scheidt, Romanus Weichlein u.c. autoru skaņdarbi.

Ieeja koncertā bezmaksas uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (bērniem līdz 12 g.v. nav jāuzrāda sertifikāts). No 12.g.v. nepieciešams Covid- 19 sertifikāts vai Covid- 19 tests, kas nav vecāks par 72h. Koncerta apmeklētājiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Vietu skaits ierobežots, vēlams iepriekš rezervēt apmeklējumu pa t. nr. +371 63923793, +371 63922280 mob. t. +371 20011880 vai    e-pastu: bauskaspils@bauska.lv. Pasākuma laikā jāliek sejas maskas un jāievēro valstī esošie epidemioloģiskie noteikumi, Covid-19 izplatības ierobežošanai.

Koncerts notiks projekta “Vēsturiskais ceļš: Raudondvaris – Bauska” ietvaros. Projekta galvenais mērķis ir palielināt apmeklētāju skaitu Bauskas pils muzejā un Raudondvaris muižā (Lietuva) tūrisma nesezonā un ziemas mēnešos. Projektu organizē Rīgas Vēsturiskā teātra un mūzikas biedrība, Bauskas pils muzejs sadarbībā ar Raudondvaris muižu.