Bauskas slimnīca

Pirmdien, 21.augustā, Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrība SIA „Bauskas slimnīca” atklāja jaunu, funkcionāli un vizuāli pilnveidotu mājaslapu (www.bauskasslimnica.lv), kā arī jaunu vizuālo identitāti. Jaunā mājaslapa izstrādāta, lai nodrošinātu iedzīvotājiem pēc iespējas ērtāku un pārskatāmāku informāciju par SIA „Bauskas slimnīca” sniegtajiem pakalpojumiem, pieraksta iespējām, esošajiem speciālistiem un virkni citas funkcijas.

Vienlaikus SIA „Bauskas slimnīca” izveidota jauna vizuālā identitāte. Šobrīd Bauskas slimnīca uzsākusi jaunu attīstības posmu, par prioritātēm nosakot personāla un speciālistu piesaisti un tālākizglītību, infrastruktūras uzlabošanu un digitalizāciju, kā arī pacientu un darbinieku labsajūtu.

Vizuālās identitātes un mājaslapas atklāšanas pasākumā piedalījās Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, Bauskas novada domes izpilddirektors Ivars Romānovs, Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas novada administrācija” Sporta nodaļas vadītāja Līga Rimševica un Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vadītāja Biruta Grantiņa. Sveicēju vidū bija arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un Zemessardzes pārstāvji.

priekšsēdētājs
Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis

Par muzikālo priekšnesumu parūpējās Bauskas novada sieviešu vokālais ansamblis „Naktsvijoles”, bet pasākuma laikā klātesošie atbildēja uz vairākiem jautājumiem par slimnīcas pirmsākumiem un tagadējo situāciju skaitļos un faktos.

Naktsvijoles
Bauskas novada sieviešu vokālais ansamblis „Naktsvijoles”

Ar jauno SIA „Bauskas slimnīca” identitāti un jaunās mājaslapas iespējam atklāšanas pasākumā klātesošos iepazīstināja slimnīcas valdes locekle Margarita Epermane. Viņa uzsvēra: „Jauna vizuālā identitāte ir likumsakarīgs solis un pat nepieciešamība, lai darbi un izvirzītie mērķi kļūtu redzami arī citiem. Proti, jebkura uzņēmuma logo ir kā seja, kas pauž vēstījumu - kas mēs esam, kādi mūsu mērķi, vērtības un misija.”

vadītāja
SIA "Bauskas sslimnīca" valdes locekle Margarita Epermane

Slimnīcas vadītāja ir pārliecināta, ka bija acīmredzama nepieciešamība izstrādāt jaunu mājaslapu, lai tā būtu pacientiem un iedzīvotājiem saturiski noderīga, informatīva un ērti izmantojama jebkurā vecumā.

„Izvēlētais logo atspoguļo gan attīstību, gan mūsu piederību novadam un veselības aprūpei, tajā pašā laikā akcentējot Bauskas slimnīcas individualitāti, kreativitāti, mūsdienīgumu un savā ziņā arī izaicinājumu un uzdrīkstēšanos. Jauna mājaslapa un logo ir viens no attīstības soļiem, kas ir ieguvis „dienas gaismu" un ir visiem gan redzams, gan ir pielietojams. Šobrīd aktīvi norit darbs arī pie citiem attīstības procesiem, piemēram infrastruktūras attīstības projektiem, speciālistu piesaistes, u.c., kuru rezultāts būs redzams vēlāk,” tā Margarita Epermane.

SIA „Bauskas slimnīca” mājas lapu izstrādāja SIA „KG dizains”, savukārt vizuālo identitāti – SIA „Being design”.