Jaunums

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) volejbolisti pulcējās sacensībās Bauskas stadiona volejbola laukumos 17.septembrī.

Dažbrīd stindzinoša vēja ietekmē, vīri sildījās lēkājot vai malkojot siltu tēju. Spītējot ne tik vasarīgiem laikapstākļiem, kādi pieklājas volejbolam, Bauskā šogad pulcējās piecas komandas. Ierasti dalībnieku skaits sasniedz astoņas līdz desmit vienības, bet pandēmija ietekmējusi arī šo sacensību norisi.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma par turnīra uzvarētājiem kronēti Bauskas daļas volejbolisti, otrajā vietā Latgales kolēģi, bet trešie Kurzemes vienība. Ceturtajā vietā Vidzemes, bet piektajā Tukuma daļas spēlētāji.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis slavēja ugunsdzēsējus un glābējus par dalību turnīrā vairāku gadu garumā. „Esam priecīgi uzņemt kārtējās sacensības Bauskā. Prieks redzēt staltus un spēcīgus vīrus sacenšoties par uzvarētāja godu. Esam lepni par sportiskiem un spēcīgiem ugunsdzēsējiem un glābējiem, kuri nodarbojas ar sportu un uztur sevi formā. Arī turpmāk esat laipni aicināti Bauskā,” tā priekšsēdētājs.

Arī Bauskas daļas komandieris Vadims Kuzmičs pateicās vīriem par izturību un atsaucību. „Ierasti spēlējam desmit komandas līdz vēlam vakaram. Šoreiz, pandēmijas ietekmē, situācija ir citādāka, bet mēs priecājamies Bauskā redzēt arī piecas komandas un ceram, ka jau nākamgad mēs atkal pietuvosimies ierastajam komandu skaitam. Paldies par dalību un tiekamies nākamgad,” tā V. Kuzmičs.

 

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists