Lauku atbalsta dienests Seminārs
seminars

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs", Bauskas birojs sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu, rīko informatīvo semināru par VAAD Lauksaimniecībā izmantojamās zemes (LIZ) pārvaldības sistēma un darbību tajā.

Informatīvais seminārs notiks 9. maijā, Uzvaras ielā 1, Bauskā (otrā stāva zālē), plkst. 10:00.

Informatīvajā seminārā piedalīsies: Ilze Anhalta (LLKC informācijas tehnoloģiju projektu vadītāja) un stāstīs par lauku saimniecību elektroniskās pārvaldības sistēmas “MANS LAUKS” – LLKC izveidotās interneta vietnes darbību.

No Lauku atbalsta dienesta seminārā piedalīsies Līga Januškēviča (LAD Zemgales reģiona, Lauksaimniecības un lauku attīstības daļas vadītāja vietniece) un stāstīs par aktuālajiem projektiem un atbalstiem lauksaimniekiem.

Par VAAD LIZ pārvaldības sistēmu un darbību tajā stāstīs Liene Trofimova (vecākā inspektore: augu aizsardzības un mēslošanas līdzekļu uzraudzība).