Der zināt

Šāda biedrības aktivitāte paredzēta ar mērķi apzināt un pulcēt Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) izglītības iestāžu jauniešus vienuviet, lai paustu savas radošās spējas, prasmes un talantus. Sniedzot iespēju uzstāties publikas priekšā, jauniešiem tiek dota iespēja gūt skatuves pieredzi un motivāciju tālākai attīstībai, tādējādi veicinot radošo izaugsmi.

Konkursa „Pārspēj šo, ja Tu vari!” potenciālās dalībnieku komandas aicinātas iepriekš reģistrēties interneta vietnē www.laiksjauniesiem.lv/ līdz 2023. gada 13. februāra plkst. 20.00. Pasākums notiks ar uzņēmumu un privātpersonu atbalstu Īslīces kultūras namā 18. februārī plkst. 15.00. Konkursā NAV noteikta dalības maksa.

Konkursa organizators biedrības „Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis informē, ka ar sadarbības partneru atbalstu izveidots balvu fonds. Trešajai vietai balvā -100 EUR, otrajai vietai - 200 EUR. Uzvarētāju komanda saņems naudas balvu 300 EUR.  Tiks pasniegta arī žūrijas simpātiju balva. Laureāti naudas balvu varēs izlietot izglītības iestāžu aktivitāšu organizēšanā vai pašpārvaldes attīstībā.

Konkursantu sniegumu vērtēs žūrija piecu dalībnieku sastāvā. Vienam priekšnesumam atvēlētais laiks sava priekšnesuma prezentēšanai – četras minūtes.

Covid-19 un krīze Ukrainā veicina satraukta emocionālā fona veidošanos bērnos un jauniešos. Konkursa „Pārspēj šo, ja Tu vari!” viens no uzdevumiem ir dāvāt prieku un veidot pārliecību un ticību savai varēšanai un talantam. Valdes priekšsēdētājs pauž cerību, ka konkurss veidosies par ikgadēju un apmeklētu pasākumu.

Jaunieši ir mūsu tagadne un nākotne – reģistrējies un iegūsti atbalstu savas izglītības iestādes aktivitāšu organizēšanā vai pašpārvaldes attīstībā. Gaidīsim ciemos: Bauskas novads–Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2023!

Avots:

Biedrība "Laiks Jauniešiem"