dāvina jaundzimušajiem

Turpinot līdzšinējo tradīciju, arī šogad īpašā pasākumā tiks sveikti mazuļi, kuri piedzimuši laika periodā no 2022. gada 1. jūnija līdz 2023. gada 1. jūnijam. Ģimenes dienai veltītais sarīkojums Iecavas parkā notiks 19. augustā.

Iecavas apvienības pārvalde aicina līdz 30. jūnijam pieteikties Iecavas pilsētā un pagastā dzīvojošas ģimenes:

• kurās ir piedzimis viens vai vairāki mazuļi,
  • kuras adoptējušas vienu vai vairākus mazuļus;
  • kuras nodibinājušas aizbildnību par vienu vai vairākiem mazuļiem.

Minētajām ģimenēm ir tiesības pieteikties pasākumam, ja vismaz viens no vecākiem ir deklarējis dzīvesvietu Iecavas pilsētā vai pagastā ne mazāk kā sešus mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām un jaundzimušajam pirmā un pašreizējā deklarētā dzīvesvieta ir Iecavas pilsētā vai pagastā.

Pasākuma mērķis ir godināt iecavnieku ģimenes un, pasniedzot Iecavas apvienības pārvaldes un Iecavas kultūras nama sarūpētās piemiņas veltes, veidot piederību Iecavas pilsētai un pagastam.

Pieteikumu (ar drošu elektronisko parakstu) var sūtīt uz e-pasta adresi sintija.kaleja@bauska.lv vai nogādāt Iecavā pašvaldības administrācijas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja vietniecei Sintijai Kalējai (tālr. +371 29127471) vai vienotajā klientu apkalpošanas centrā Iecavas apvienības pārvaldes telpās Skolas ielā 4-40.

Ielūgumi ģimenēm, kas pieteiksies, tiks izsūtīti ne vēlāk kā divas nedēļas pirms pasākuma. Informācija par pasākuma laiku un vietu būs norādīta ielūgumā, kā arī tiks publicēta pašvaldības tīmekļa vietnē www.bauskasnovads.lv un Iecavas apvienības pārvaldes sociālo mediju kontos.

Kopš 2023. gada sākuma Bauskas novadā deklarēto jaundzimušo vecāki, reģistrējot mazuli, no pašvaldības dāvanā saņem karotīti ar Bauskas novada ģerboni un uzrakstu, kā arī grāmatiņu „Mūsu bērns”. Katram jaundzimušajam pašvaldība izmaksā arī 200 eiro naudas balvu.