Der zināt

Otrdien, 2. augustā, elektronisko iepirkumu sistēmā tika atvērti piedāvājumi par Vecumnieku Jaunā un Vecā ezera savienojošā ūdensvada caurules pārbūvi un būvniecības dokumentācijas izstrādi. Iepirkumam netika saņemts neviens pretendenta piedāvājums, līdz ar to tas izbeigts bez rezultāta.

Pašvaldība, saskaņā ar normatīvajiem aktiem, izmantos tiesības veikt sarunu procedūru ar iespējamiem būvniekiem.

Iepirkums tika izsludināts 22.jūlijā un paredzēja, ka būvniecības dokumentācijas izstrāde un savienojošā ūdensvada caurules pārbūve veicama četru mēnešu laikā no līguma noslēgšanas dienas. Būvdarbu ietvaros paredzēts ierīkot savienojošu cauruli ar rakšanas un beztranšejas metodi (neveicot rakšanas darbus), aizstājot bojāto trases posmu aptuveni 250 metru garumā.

Bauskas nova pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa