Bauskas novads Teritorijas plānojums
teritorija

Bauskas novada pašvaldība sākusi darbu pie Bauskas novada teritorijas plānojuma izstrādes. Plānojuma izstrādes mērķis ir radīt vienotu plānošanas dokumentu visai apvienotā novada teritorijai spēkā esošo četru kādreizējo novadu (Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles) teritorijas plānojumu vietā, tos aktualizējot, integrējot un salāgojot atbilstoši spēkā esošajai likumdošanai. Plānojuma izstrādes gaitā tiks noteikts funkcionālais zonējums un izstrādāti vienoti apbūves noteikumi visai novada teritorijai.

Vai zini, ka ar teritorijas plānojumu ir iespēja:

• mainīt ciemu un pilsētu robežas, ietverot vai izslēdzot Tavu īpašumu no ciema vai pilsētas teritorijas;
  • noteikt minimālo jaunizveidojamo zemes vienību platības;
  • paredzēt turpmāko izmantošanu savam īpašumam;
  • noteikt, ar kāda veida uzņēmējdarbību varēsi nodarboties savā īpašumā;
  • paredzēt jaunas ielas un ceļus;
  • kā arī daudz citu lietu.

Ja Tev ir viedoklis par Bauskas novada un sava īpašuma turpmāko izmantošanu, aicinām to izteikt līdz šī gada 15. augustam:

• sūtot elektroniski parakstītu iesniegumu uz pašvaldības e-pastu pasts@bauskasnovads.lv vai izmantojot latvija.lv;
  • iesniedzot klātienē jebkurā no pašvaldības klientu apkalpošanas centriem;
  • sūtot pa pastu uz adresi Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads,  LV-3901.

Ja rodas papildu jautājumi par jaunā teritorijas plānojuma izstrādi, aicinām sazināties ar Bauskas novada Teritorijas plānotāju Daci Platonovu, e-pasts dace.platonova@bauskasnovads.lv vai teritorijas plānojuma izstrādātāja SIA “Grupa93” pārstāvi Klintu Alpu-Šulmani, e-pasts klinta@g93.lv .

Aicinām sekot līdzi informācijai par teritorijas plānojuma izstrādi Bauskas novada pašvaldības interneta vietnē www.bauskasnovads.lv,  pašvaldības informatīvajā izdevumā „Bauskas Novada Vēstnesis”, kā arī Latvijas ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv sadaļā „Teritorijas attīstības plānošana”.

PAZIŅOJUMS par Bauskas novada teritorijas plānojuma izstrādes uzsākšanu.