Iedzīvotāju konsultatīvās padomes
vecsaule
Vecsaules pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes vēlēšanas.

Pirmdien, 8. aprīlī, ievēlēta Bauskas apvienības pārvaldes Vecsaules pagasta iedzīvotāju konsultatīvā padome, bet Ceraukstes pagasta padome papildinājusi savas rindas ar jauniem padomes dalībniekiem.

Vecsaules pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes vēlēšanās piedalījās 25 dalībnieki. No sešiem pretendentiem, ievēlēti tika pieci - Baiba Vackare, Rasma Maldute, Zaiga Stankeviča, Māra Klinoviča un Indra Asupa. Zintis Elksnītis ievēlēts netika.

Nākamais Vecsaules pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes darbs būs sanāks uz priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka un padomes sekretāra vēlēšanām.

Ceraukstes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes locekļu papildvēlēšanās piedalījās 22 cilvēki. Padomes sastāvā ievēlēti - Ginta Dervīte, Ruta Šteinberga, Diāna Tobiase un Andris Zomerovskis.

Atgādinām, ka Ceraukstes pagastā jau iepriekš tika ievēlēta iedzīvotāju konsultatīvā padome, bet tika pieņemts lēmums palielināt padomes locekļu skaitu. Tagad padomē strādās 8 iedzīvotāji.

Pirmajās padomes vēlēšanās par padomes priekšsēdētāju tika ievēlēts Raimonds Levko, viņa vietniece ir Natalija Butkus, padomes sekretārs ir Raitis Sirmanis, bet padomes locekļu amatā strādā Ināra Klimoviča. Mārtiņš Griba savu dalību no padomes locekļa amata atteica un darbu padomē vairs neturpina.

ceraukste
Ceraukstes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes vēlēšanas.

Atgādinām, ka iedzīvotāju konsultatīvās padomes veidotas ar mērķi veicināt vietējās sabiedrības saikni ar pašvaldību, nodrošināt iedzīvotāju interešu pārstāvību, sekmēt efektīvu, atklātu un atbildīgu sabiedrības iesaistīšanos ir izveidotas iedzīvotāju konsultatīvās padomes Vecumnieku un Iecavas apvienības pārvaldes teritorijā.

Vairāk informācijas par iedzīvotāju konsultatīvo padomi un konsultatīvo padomju sastāvus atradīsiet: