Bauskas novads
Jaundzimušais

Šā gada jūlijā Bauskas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 33 jaundzimušie, no tiem 32  Bauskas novadā deklarētie bērniņi, kas ir lielākais vienā mēnesī reģistrēto jaundzimušo skaits kopš 2022. gada janvāra, kad tika izveidota vienotā novada Dzimtsarakstu nodaļa, informē nodaļas vadītāja Sandra Kolberga.

Līdz šim lielākais skaits bija 30 jaundzimušie vienā  mēnesī - 2022. gada augustā un septembrī.

Sadalījums pēc šogad jūlijā reģistrēto jaundzimušo  deklarētās dzīves vietas:

• Bauskas apvienības pārvalde - 16
  • Iecavas apvienības pārvalde - 12
  • Rundāles apvienības pārvalde - 1
  • Vecumnieku apvienības pārvalde - 3
  • Aizkraukles novads – 1.

Īpaši izceļams fakts: tieši šogad jūlijā reģistrēti dvīnīši divās novada ģimenēs – Iecavā un Īslīces pagastā.

Pavisam šogad līdz 1. augustam Bauskas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 177 jaundzimušie, kas ir par diviem mazāk nekā pērngad.

Cerams, ka arī turpmāk jaundzimušo skaits mūsu novadā tikai palielināsies, jo bērni ir mūsu valsts nākotnes veidotāji. Lai mazajiem ķipariem laimīgas ģimenes, vecāku un apkārtējo cilvēku mīlestība!