gada balva

Ikgadēji Bauskas novada pašvaldība organizē konkursu “Uzņēmēju gada balva”, kura mērķis ir apzināt un godināt tos Bauskas novada uzņēmējus, kuri, godprātīgi darbojoties savā nozarē, veicina labas uzņēmējdarbības prakses piemērus, vienlaikus attīstot un popularizējot gan uzņēmumu, gan novadu.

Mūsu novada uzņēmēji tiks godināti astoņās nominācijās:

• Gada amatnieks/mājražotājs,
  • Gada jaunais uzņēmējs,
  • Gada tirgotājs/pakalpojumu sniedzējs,
  • Gada skolēnu mācību uzņēmums,
  • Gada tūrisma pakalpojuma sniedzējs,
  • Labākais darbs devējs,
  • Novada tēla popularizētājs,
  • Uz sociālām vērtībām balstīts uzņēmējs.

Bauskas novada iedzīvotājus aicinām būt aktīvus un atbalstīt savus iecienītākos uzņēmējus, iesniedzot pieteikumus nominācijās “Gada amatnieks / mājražotājs”, “Gada tirgotājs / pakalpojumu sniedzējs”, “Gada tūrisma pakalpojuma sniedzējs”.

Uzņēmumu darbiniekus aicinām lepoties ar saviem darba devējiem, viņu labo praksi un pieteikt nominācijai  “Labākais darba devējs”!

Pārējām nominācijām pretendentus izvirzīs ar uzņēmējdarbību saistītas institūcijas.

Konkursa pieteikumu pieņemšana notiek no 2023.gada 1. jūnija līdz 30.jūnijam, ar iespēju iesniegt pieteikumus elektroniski un klātienē jebkurā no Bauskas novada apvienību pārvaldēm.

Ar konkursa nolikumu un pieteikuma anketām iespējams iepazīties Bauskas novada pašvaldības tīmekļvietnē www.bauskasnovads.lv sadaļā “Uzņēmējdarbība”.