Bauskas apvienības pārvalde Jaunatne NVO

6. maijā Īslīces Kultūras namā aizvadīts biedrības “Laiks Jauniešiem”  un Bauskas pilsētas un pagastu jauniešu organizētais labdarības koncerts "Spārnus veidojam kopā". Koncertā valdīja ļoti patīkama gaisotne - smaidi, čalas un sirsnīgas sarunas. Šo koncertu apmeklēja aptuveni 250 skatītāji, kas faktiski piepildīja zāles  maksimālo ietilpību.

Apmeklētājus priecēja tādi pazīstami mākslinieki kā grupa “Linga”, Liene Šomase un  viņas bērnu un jauniešu radošā studija, Sabīne Berezina, Aivo Oskis, Beatrise Heislere, grupa “Krēsla”, Patrīcija x Anna, Folkloras kopa “Tarkšķi”, Adriana Miglāne, Romu tautības deju kolektīvs Rademila, Populārās mūzikas izpildītāju studija “Aprīļa pilieni”, Deju grupa "Lēra" un Pūtēju orķestris "Skaistkalne".

laiks jauniesiem

Kopīgi saskaitot ziedojumus Biļešu paradīzē, pasākuma dienā, kā arī ziedojumos ar bankas starpniecību esam saņēmuši 1752.55 EUR mentoru tīkla "MĒS - Jauniešiem" izstrādē un uzsākšanai. Summa faktiski pilnvērtīgi tiks iztērēta jauno mentoru apmācībai, lai gada otrajā pusē uzsāktu Bauskas novadā mentora tīkla pilotprojektu.

Šī gada labdarības koncerts ir veltīts Bauskas novada iegūtajam titulam "Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2023", kā ietvaros mūsu Pašvaldībā tiek rīkoti dažādi liela mēroga pasākumi, lai sniegtu būtisku atbalstu bērniem un jauniešiem, informēja Bauskas novada vecākais jaunatnes lietu speciālists un biedrības “Laiks Jauniešiem” vadītājs Gints Jankovskis.

Organizācija vēlas no sirds pateikties šī pasākuma atbalstītajiem – Bauskas novada pašvaldībai, Īslīces kultūras namam, Maxima, Stelpes minerālūdens, Balticovo, Kronis, Līga T/C, Biļešu paradīze un SIA “Toode”.

*Saņemot mentora pakalpojumu sociālā riska jauniešiem ir iespēja iegūt jaunu, pozitīvāku skatu uz sevi un dažādām dzīves situācijām. Mentors - tā ir atbalsta persona, kura palīdzēs mainīt domāšanu, atbrīvoties no atkarībām, nevēlamām attiecībām, uzlabot savu mentālo un fizisko veselību.

Informāciju sagatavoja:
Biedrības “Laiks Jauniešiem” vadītājs Gints Jankovskis,